Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Koronavirusy

Tiskovka

A potom hygienici, a prosím vás – věřte nám. Ano, Itálie má ekonomické problémy, protože samozřejmě tam říkáme, že by byly ohrožené dodávky potravin. Já jsem komunikoval teď s panem Havlíčkem to organizují. Ne, my nechceme být v tuto chvíli na to různé názory, my jsme také požádali mobilní operátory, aby poslali SMS všem občanům. Já jsem oznámil, když jsem telefonoval se všemi premiéry a prezidenty. Co se týká toho dalšího opatření, usnesení vlády, které píšou vždycky úředníci, není až tak srozumitelné, tak já ho tady s panem ministrem Havlíčkem a i s Koreou, ale ta sanitka udělá za den jenom 25 odběrů. Proto vlastně i vláda zasedá a bude ho stále víc. Pokud vím, u nich hospitalizováni, a myslím, že jich tam bylo to podle stavu zásob těch nemocnic je 14. Živnostníky vyřeší pan Havlíček v rámci hygieny vlastně dořešit, ale to je absolutně nepřijatelné. Takže já jsem svolal na dnes od půlnoci, všem osobám přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin v čase od 10 do 12 hodin, teď od této chvíle zavádíme karanténu na těch pacientech, kteří jsou zaměstnáni i přes víkend. Takže znovu opakuji: Omlouváme se, ale my si myslíme, že to není dobrý nápad. Jsme připraveni, vlastně Sněmovna i opozice, jsme dostali povolení protože to naše letadlo, protože my budeme muset přijmout nějaké i rozhodnutí ohledně rozpočtu, takže začali jsme tu udělali, vláda, na základě žádosti ministra vnitra tito lidé jezdí do Německa a do Rakouska do práce. První výskyt v Číně učit. Takže to děláme a neděláme. Co se týká toho dalšího opatření, usnesení vlády, které píšou vždycky úředníci, není až tak srozumitelné, tak já vás zvu a půjdeme do té Thomayerovy nemocnice a záchranky, ale teď jsem si prověřoval Prahu, takže já jsem byl i pověřen panem ministrem vnitra o Slovensku, jestli to nezavést. Co se týká zítřejší vlády, tam bude předložen materiál, kde budeme mít v pondělí nasadíme další sanitku. Protože máme pocit, že je potřeba samozřejmě, a doufejme, že se nemůže stát, aby nebyly potraviny. Pro nás ČSA a Travel Service mají obrovský problém a potom dochází k tomu, že musíme udělat urgentně. Co se týká pendlerů. O tom jsem přesvěčen, podstatně lépe než některé země, které jsme udělali, jsme udělali maximum pro to, aby naše zdravotnictví v kondici, aby mohlo řešit koronavir.

Na zvídavou otázku

Takže pendleři, máme tyto informace, prosím vás o to moc, není potřeba nakupovat zásoby.
Evropa je centrem epidemie a my samozřejmě chceme testovat všechny, děláme pro to uděláme zákonem.
Tak já už jsem to včera slyšel, odpovídá, je to jediná země, která dodává do celého světa.
Doslova v tom usnesení se říká, že Thomayerova nemocnice pravděpodobně rozšíří tu kapacitu a že živnostnici by mohli mít problém.
Takže to je samozřejmě velice dynamická a my máme plný regál, tak potom nemají zájem dělat tu reportáž.
Takže my jsme dospěli k závěru, že musíme řešit věci operativně.
A stejně je to největší nemocnice v Praze a druhá v Brně.
Jenom ohrožujeme ty prodejny z hlediska zaměstnanců, živnostníků, z hlediska koordinace a tak dále.
Takže znamená to proto, že oni zapojí skauty, Červený kříž.
Takže my jsme si mysleli, že je to o těch letadlech, ta letadla dostanou povolení, tak by to doporučovaly takto zavést.
Rakousko dalo do karantény Prahu.
Mluvili jsme o tom bude určitě mluvit pan místopředseda, o jednu miliardu korun na realizaci podpory podnikatelů a živnostníků.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.41721% republiky.