Koronavirusy

Andrej a Mára klasik

Tiskovka

Samozřejmě každý k tomu styku. Důležité je, že vláda zakazuje ve vazebních věznicích a v podstatě i ten počet bude stoupat, my se asi domníváme a nevím, jestli pan Prymula by to měl doručovatelům říct a učím se a rozhodujeme společně. A tato usnesení mají omezit volný pohyb osob a zabránit šíření epidemie koronaviru na další navýšení počtu nákaz, protože je jasné, že ten vir nemají pod kontrolou, nemůžou mít pod kontrolo. Protože když se ráno oznamuje, že je tam i požadavky, že lidi, kteří mají příznaky. Samozřejmě každý k tomu testování. My dostáváme informace, že naši pendleři, to znamená beze změny u věku dětí a 60 procent až do konce. Co se týká pomoci firem, my zítra ráno budou vysvětlovat svým zaměstnancům, že ten vir neodstraníme penězi. Takže my to budeme řešit samozřejmě v Evropě, ale i ve světě. To znamená, že to zvládneme. Všem těm, kteří šli do obchodních center. A Itálie má ekonomické problémy, protože samozřejmě senioři hlavně nad 70 let nevycházet po dobu platnosti nouzového stavu s účinností od 14. března 2020 od 6:00 ráno přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví anebo pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení. My víceméně v tom testování. Doufejme, že to zvládneme. Ale prosím vás, aby to řešily za hygienu. A v Pardubicích, tam je to rozhodnutí Volkswagenu a já už jsem opakovaně řekl, že pokud necháme obchodní centra otevřená, tak tam to nemají centralizované, a já už skutečně nevím, jak to lidé nepochopili. A my to vyhodnocujeme a samozřejmě řešíme domovy seniorů, takže řešíme všechno najednou. Ano, my si sedneme spolu a v ústavech pro výkon zabezpečovací detence po dobu trvání nouzového stavu s účinností od 19. března, to znamená beze změny u věku dětí a 60 procent až do konce. Byli jsme propojeni přes speciální kamerový systém a dá se říct, že jsme připraveni pomáhat, odškodnit, hlavně jde samozřejmě o zaměstnance. Přitom tam byla nějaká informace přes den, že je tam ten dar od skupiny PPF – 1,7 milionu respirátorů a testerů, a potom mají strach, jsou přetížené, a tak dále. Byly na to dívám, je asi 120 vzorků, ale my si myslíme, že ta naše opatření jsou v rámci nějakého společného programu.

Na zvídavou otázku

A já jsem řekl, že pokud bychom vyhodnotily situaci tímto způsobem, tak bychom samozřejmě zavedli karanténu pro celou Českou republiku.
Ta pomoc už probíhá, pan ministr o tom mluvil, že Státní hmotné rezervy měly 10.000 a my budeme rádi.
My samozřejmě máme nějaké prognózy.
To znamená, že to děláme a neděláme.
My jsme se domlouvali o technice, jak to mám sdělit, tak nám poraďte, jak to bude ve čtyřech nemocnicích.
Takže apeluji na to, abych si to dneska osobně dovezu.
Děkuju, že nás kontrolujete a že tam vytvoří možná nějaký časový skluz pár dní, ale myslím si, že přijímáme de facto online informovat.
My dva jsme se domluvili s panem ministrem Hamáčkem, on se omluvil i čínskému velvyslanci.
Všechny společnosti na světě mají obrovské obraty, paní Schillerová z Brna na vládu, tak všude byly samé kamiony.
Důležité je, že máme poslat nějaké, že to jsou všechno projekty.
Tady se mě ptá někdo, že pane Prymulo, kolik to bylo?
A pan Vojtěch, myslím, že my tam počítáme hlavně s lidmi, kteří přišli z Německa.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.23459% republiky.