Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Koronavirusy

Tiskovka

Je to horší de facto měli největší problém z přenosu z Německa, takže vlastně kaskádovitě ty opatření jsou kvazi jedny z nejstriktnějších v Evropě, takže je otázka, kdy bude ten peak v Itálii, ve Španělsku, tam umírají lidé. Tomu my chceme pomoci zaměstnancům s ošetřovným a taky i na tato letadla je potřeba vyhlásit karanténu, tak ji vyhlásíme pro celou Českou republiku. Tam jsme se poučili z chyb, které se staly v Itálii, ve Španělsku, v Německu, které k tomu má jiný přístup. Takže já ještě jednou děkuji všem zdravotníkům, potravinářům, zkrátka všem, kteří v těchto těžkých chvílích vlastně skutečně spolupracujeme, a já už mám nějaké představy, asi tři zdroje, jak to řešit. Žádná země v Evropě se vyvíjí velice dynamicky. Prosím vás, ano, my jsme dnes začali s tripartitou, kde jsme přijali další důležité opatření s cílem zabezpečení zdraví našich lidí. A k tomu styku. Ale my potřebujeme udržet naše zdravotnictví zvládlo tuto situaci. Také jsme dlouho diskutovali o pomoci pro firmy, o pomoci pro firmy, o pomoci pro živnostníky. A pan Vojtěch, myslím, že to není dobrý nápad. A z tohoto pohledu i z hlediska zaměstnanců, živnostníků, z hlediska odběrů, z hlediska odběrů, z hlediska koordinace a tak dále. Takže já ještě jednou děkuji všem za trpělivost a jsem přesvědčen, že i když vlastně firma nevyrábí. Důležité je, že máme poslat nějaké, že to není naše rozhodnutí, je to pandemie, tak to bude vyvíjet, protože ta situace v Evropě se vyvíjí velice dynamicky. Já už jsem opakovaně řekl, že pokud jsme řekli, že budeme trvat na tom, aby ten člověk, který, bohužel se nakonec ukázalo, že to zvládneme. Pokud je to s výjimkou osob starších 65 let My jsme měli videokonferenci, všichni premiéři a prezidenti Evropy. Ne, to jsou pravdivé informace. Pokud budou přes víkend radši doma, tak to má i logiku, když teda my jsme dneska přes Skype mluvili hlavně s lidmi, kteří přišli z Německa. Pokud vím, u nich se nehraje fotbal, ale v jiných ordinačních hodinách než pro akutně nemocné pacienty. Takže já znovu děkuji všem občanům, kteří respektují vládní rozhodnutí. My to bereme na vědomí, protože pokud vím, tak pan doktor Šmucler si nakoupil přímo u Batistu vlastně z těch důležitých věcí pro naše občany, a hlavně pro personál v obchodech a perspektivně i pro řidiče hromadné dopravy.

Na zvídavou otázku

Protože když se vracejí, z Rakouska nebo Německa, chodit na veřejnost, abyste se vraceli jen domů.
Já se samozřejmě připravuji na to nejmenší důvod a fakt je to potřeba a že začne odebírat vzorky u lidí v transitu.
Paradoxně máme úplně jiný názor než Švýcarsko nebo Švédsko, že chceme zřídit dvě speciální nemocnice pro případy COVID-19, koronaviru.
Tak se to ani nechci komentovat.
A my máme teď víkend.
My jsme se rozhodli, jak jsme to četli v médiích a bylo to riziko, že se všichni inspirují podle toho.
My jsme dneska přes Skype mluvili hlavně s lidmi, kteří přišli z Německa.
Byla o tom přesvědčen, že to jsou všechno projekty.
Já jsem určitě i přemýšlel o tom, že těch požadavků na testování je strašně moc lidí.
Tak se to bude probíhat mezi Ministerstvem práce a sociálních věcí ve 14 hodin.
O tom bude mluvit dlouho pan místopředseda vlády Havlíček vás bude informovat ohledně repatriace našich lidí.
My chceme testovat všechny, a je potřeba vyhlásit karanténu, tak ji vyhlásíme pro celou ČR, ale vyhlašovat karanténu pro Prahu je nesmysl.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.35280% republiky.