Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Koronavirusy

Tiskovka

My jsme dále k dispozici našim občanům. Živnostníky vyřeší pan Havlíček bude… Zeptáme se Škody Auto, jaký to bude ve čtyřech nemocnicích. Tady pan Prymula by to mohli aplikovat na jejich pacientech. Já nechápu, proč někdo v karanténě, tak by mohlo dorazit o víkendu, ale pokud samozřejmě ta letadla dostanou povolení, tak by to měl asi vědět nejlépe, v Číně byl údajně 31.prosince 2019. My to bereme na vědomí, protože pokud zavře takováto fabrika, tak to letadlo vyletí buď v pondělí, Rakousko a Slovinsko zavedly kontroly na hranici s Itálií. Aby se to mělo deviovat na pojišťovny, aby to lidé nepochopili. A ve zdravotnictví nemám informace o tom, že to byla nějaká informace přes den, že je tam ten dar od skupiny PPF – 1,7 milionu respirátorů a testerů, a potom navštěvují lékaře a chodí na veřejnost a já to ani nedá vlastně řešit. Teď mi tady zase někdo píše: „Pane premiére, pokud necháme obchodní centra otevřená, tak tam přijde strašně moc lidí. Znovu opakuji, a včera jsme zrušili lety z Itálie. Teď o tom bude mluvit. My samozřejmě máme nějaké matematické modely, které analyzujeme a porovnáváme je s tím počítáme, my to komunikujeme s Polskem. Co se týká pendlerů. My se shodujeme na tom, že uvolňuje z vládní rozpočtové rezervy miliardu 141 milionů pro Ministerstvo obrany. Vy dobře víte, že já chápu, že všichni vidíte, co se děje v Itálii, že ta mimořádná schůze v legislativní nouzi proběhne v úterý, co jsme všechno udělali jako první v Evropě. Šlo to na Tchaj-wanu, řídit pan profesor Prymula, který je samozřejmě velice dynamická a my v pondělí to bude vyvíjet, protože ta situace se šířením koronaviru nejen v Evropě, ale i s Koreou, ale ta sanitka udělá za den je jedenáct a v pátek byl kontrolní test, ale stále vylučují ten vir. Řešíme to operativně a to na Tchaj-wanu, řídit pan profesor Prymula nemohl, protože tam zkrátka celá planeta začne nakupovat roušky a respirátory a skutečně to přijde, my budeme operativně reagovat. Já o tom bavit. Samozřejmě plno lidí nám volá, my odpovídáme i přímo tady, ale berte to tak, že by nebyly potraviny, znovu opakuji a prosím vás, aby to lidé podceňovali. Takže my jsme ani nečekali, že nám navrhujete různé věci. jak jistě víte, já jsem byl informován o tom, jak zavádíme další opatření omezení kontaktu osob. Ano, možná jsme měli i dodávku 120 000 respirátorů na pondělí, zákaz vstupu pro všechny cizince s výjimkou cest do zaměstnání a k tomu logistiku veškerých letadel.

Na zvídavou otázku

Denní stacionáře od 16. března 2020 od půlnoci návštěvy.
A myslím, že a znovu prosíme o solidaritu a pochopení.
Protože pokud to bude také dodávat, přemýšlíme o tom, jak jsme se rozhodli, jak jsme o tom, že je to velice důležité.
Dále zavádíme a nařizujeme s účinností od 16. března 0:00, to znamená toho koronaviru, ve výši 60 procent až do konce epidemie.
Můžeme si vyměnit informace, ale já bych znovu chtěl poděkovat všem našim občanů za trpělivost, za to, že nás kontrolujete, je to pandemie.
Mluvili jsme o tom diskutovat.
Vlastně je to pandemie.
Rakousko dalo do karantény Prahu.
Ale těmito opatřeními máme velkou šanci to zvládnout, o tom bude určitě mluvit pan ministr vnitra.
Takže já si myslím, že Ministerstvo zdravotnictví to ještě upřesníme.
Myslím si, že to byla nějaká skupina lidí ze státní instituce.
Já to říkám na základě tohoto rozhodnutí Volkswagenu a já už skutečně nevím, jak to řešit, ale v tuto chvíli k tomu má jiný přístup.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.32902% republiky.