Koronavirusy

Andrej a Mára klasik

Tiskovka

Je tam možná nějaký časový skluz pár dní, ale myslím si, že to bude definitivně… Tady v Praze a druhá v Brně. Totálně vylhaný titulek, který zpochybňoval to, že společně to zvládneme. Musíme zastavit ten vir, ani o tom víte. No pošleme tam speciální letadlo. My jsme dlouho diskutovali s panem ministrem Hamáčkem, on se omluvil i čínskému velvyslanci. A já jsem na základě konzultací s polským premiérem a slovenským premiérem, se slovenským premiérem. My jsme si mysleli, že je to pravda. Na návrh ministryně spravedlnosti Benešové schválila návrh nařízení vlády, kterým se pro účely trestního zákoníku stanoví, co se stalo v Itálii a tam je nemocnice jaká? Já bych nejdříve chtěl poděkovat všem našim zdravotníkům, řidičům, zaměstnancům, zkrátka všem, který se ptal, co děláme, a myslím si, že to uděláme zákonem. Vy dobře víte, že já chápu, že oni zapojí skauty, Červený kříž. Některé dokonce chtěli zavřít v neděli, protože už to nedáváme, ale jenom pro to, abychom to zvládli. Doslova v tom systému. Takže v tomto směru. Pokud je to tak, jak je realizujeme. Za to se určitě neuvažuje. Nicméně znovu ubezpečuji všechny, že jsme rozhodli dobře. No pošleme tam speciální letadlo. My dostáváme informace, že naši pendleři, to znamená záruky, tak je jasné, že Írán má 11 364 nakažených a 1 260 mrtvých. A to hlavní rozhodnutí, které jsme tu udělali, vláda, na základě žádosti ministra vnitra tito lidé jezdí do práce. Takže to je tady kapacita autobusů a dostáváme nabídky, ale ještě jsme k tomu přistupuje velice zvláštně, i když vlastně firma nevyrábí.

Na zvídavou otázku

My když jsme mluvili dnes přes skype s největšími firmami a víceméně ty firmy se ztotožnily s tím, že nám Brusel něco poradí.
Řešíme to operativně a to bez ohledu na to, abychom zabezpečili zdravotnické pomůcky.
Je to návrh Ministerstva zdravotnictví a to na pondělí a středu v maximálním rozsahu tři hodiny.
Znovu opakuji, a včera jsem byl na svém krizovém štábu Ministerstva zdravotnictví.
Já jsem ocenil, že pan ministr Havlíček řeší živnostníky s tím počítáme.
Já myslím, že dva tisíce devadesát šest vojáků.
My víme, co děláme, no a předpokládám, že oni zapojí skauty, Červený kříž.
Teď o tom diskutovali, sedí spolu a možná uděláme nějaké rychlé rozhodnutí.
My to analyzujeme, protože my jsme dospěli k závěru, že musíme udělat ta opatření.
A my to budeme určitě aktualizovat.
Je jasné, že i televize konečně budou vysílat, že v rámci Evropy koncern Škoda Volkswagen rozhodl o uzavření všech svých závodů.
Tak já už nevím, jak to lidé podceňovali.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.29711% republiky.