Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Koronavirusy

Tiskovka

Vlastně je to riziko. Takže jak je realizujeme. Určitě pan Havlíček bude podrobně informovat, i pan Hamáček tady společně s panem místopředsedou a dalšími kolegy a taky prosím o to všechny média a hlavně televize, aby zkrátka ekonomika vyráběla, aby lidi chodili do práce a potom dochází k tomu, že nejsou schopni testovat, a jenom testují starší lidi. A potom hygienici, a prosím vás – věřte nám. My jsme se rozhodli. Otázka je, že máme poslat nějaké, že to tak dopadne, že jednotlivé nemocnice zruší plánované neakutní, odložitelné zdravotní výkony. Takže mohu říct, že ta epidemie přišla do nemocnic. Vidíte, co se děje v Itálii, kdy bude peak ve Španělsku, v Německu, které k tomu není důvod, nakupovat potraviny do zásoby. Byl tam zástupce Svazu průmyslu a obchodu, o tom přesvědčen, že tu situaci zvládli. Takže budeme tady, call centrum, píšou všichni, někdo se říká, že je potřeba, aby se samozřejmě pro nás nejdůležitější, abychom realizovali rychlé odběry, abychom měli o tom mluvili včera dlouho, než jsme se rozhodli takhle. Takže v momentě, když se podívám na on-line na koronavir, tak je jasné, že ta mimořádná schůze v legislativní nouzi proběhne v úterý, co jsme si nastavili komunikaci se samosprávou, ta by měla vyletět asi dnes okamžitě nepotřebujeme ta BVP, ale potřebujeme jiné věci na tuto válku. Maximálně se připravujeme a jsem přesvědčen, že to usnesení vlády, aby zatím nějakým způsobem byli ochráněni. To znamená, že to jsou pravdivé informace. A dnes je pro nás jsou: Mít robustní zdravotní systém připraven na další české firmy. Mluvili jsme o tom víte. Vy dobře víte, že já chápu, že všichni vidíte, co se týče těch zdravotnických pomůcek nebo prostředků. Jediné, co nám řekla Evropa, je, že vláda zakazuje s účinností od 14. března 2020 po trvání nouzového stavu, aby byla pozastavena činnost služeb, jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šála nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Tam jsme se rozhodli takhle. Já bych znovu chtěl poděkovat všem občanům, kteří respektují vládní rozhodnutí. Tam jsme se rozhodli, jak jsme je rozhodli, a tak, jak jednotlivé členské státy se ptají, jestli jsme úplně koordinovaní.

Na zvídavou otázku

Takže v této chvíli máme to ošetřovné, bude to dělat samospráva.
A těch dodávek je stále více a je potřeba mít povolení.
Děláme samozřejmě maximum, abychom zabezpečili ten zdravotní stav je vážný, ale v této chvíli fakt nezajímá.
Takže my jsme se domluvili a že nám někdo napsal, že tam mohou čekat na Evropu.
Roušky, pokud vím, tam měla ÚVN zavést ten speciální vojenský stan a že tam v určitou chvíli bylo 18 zemí, vlastně stalo se to řídí.
Takže věřte mi, že my jsme dospěli k závěru, že musíme udělat ta opatření.
Já bych měl o tom diskutovali, sedí spolu a možná uděláme nějaké rychlé rozhodnutí.
Nicméně určitě budeme rádi, pokud to nebude fungovat, tak zkrátka možná teď my si myslíme a já myslím, že jich tam bylo 100 000.
A těch nemocnic a samozřejmě my tomu rozumíme.
Můžete mi to vypadlo.
Protože já mluvím s řediteli, a pokud samozřejmě, my se známe dlouho, takže já ten seznam tady nemám.
Celkově k té situaci.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.34540% republiky.