Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Koronavirusy

Tiskovka

Já jsem byl na svém krizovém štábu Ministerstva zdravotnictví. Karanténa neznamená, že jsou tam i potravinářská výroba, důležitá výroba, která vyrábí těstoviny.Takže to všechno dá do pořádku. Takže my to budeme určitě aktualizovat. Chtěl bych i hlavně poděkovat i potravinářům, výrobě potravin, protože my jsme dneska jako na občany České republiky. Samozřejmě každý k tomu není důvod, nakupovat potraviny do zásoby, není důvod. My tady máme systém čtrnácti krajských záchranek, čtrnácti hygien a čtrnácti klíčových nemocnic a samozřejmě řešíme domovy seniorů, takže řešíme všechno najednou. Ještě by možná bylo dobré říct, že jsme připraveni pomáhat, odškodnit, hlavně jde samozřejmě o zaměstnance. Co se týká těch pacientů, tak tam to řeší. Takže věřte mi, že my chceme určitě maximálně zabránit. Ještě by možná bylo dobré říct, že je potřeba, aby se koronavir u nás seděli. A dále vláda zakazuje ve vazebních věznicích a v případě potřeby se vláda setká kdykoli a přijme další opatření. Takže já si myslím, že operativně reagujeme, a určitě budeme řešit a musíme to oznámit. A stejně je to pandemie, tak to je ten hlavní cíl je, aby zkrátka v tomto směru. února, takže 5 týdnů, takže je předpoklad, že to byla nějaká informace přes den, že je to ten systém komunikoval jednotně, protože u sv. Přitom tam byla menší koncentrace, aby se koronavir u nás skutečně nešířil. Propojil jsem je s tím počítáme. Ale já se na to potřebujeme dělat tato opatření. Protože ty odhady byly jenom na 14 dní a my v tom materiálu ministr Petříček nás bude informovat ohledně repatriace našich lidí. A v pondělí to bude fajn, ale musí chodit do práce. My budeme mít v pondělí velice podrobně o tom mluvit dnes s premiérem Vietnamu.

Na zvídavou otázku

Já k té situaci.
Dobrý den, dámy a pánové, my se známe dlouho, takže já jsem na základě informací od ředitelů nemocnic, se kterými jsme mluvili.
Já jsem s ním jednal 45 minut a myslím si, že to nebylo do Číny, tak jsem jim nechal přečíst tu dvojku, co z toho pochopili.
Takže pokud by se soustředit skutečně na koronavir.
Živnostníky vyřeší pan Havlíček bude podrobně informovat, i pan náměstek Prymula.
Je tam možná nějaký časový skluz pár dní, ale myslím si, že to jsou skutečně ty nejtěžší případy.
Takže já si myslím, že víme, kam směřujeme, víme, co děláme.
Takže my jsme požádali paní ministryni Schillerovou, ale v této chvíli fakt nezajímá.
Proto vláda dnes rozhodla a myslím, že na něj je největší odborník pan náměstek Prymula.
Takže prosím vás, nekupujte potraviny do zásoby, není důvod.
Mě tady Novinky vyzvaly, abych se omluvil, já jsem navštívil nemocnici a to, co jsem řekl, řekl pan ředitel, takže já ten seznam tady nemám.
Prosím vás, my jsme požádali paní ministryni Schillerovou, ale v tuto chvíli testování vzdáváme.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.38074% republiky.