To já nevím, co všechno

Andrej a Mára klasik

Tiskovka

Protože zkrátka reagujeme na tu sanitku: Ano, sanitka denně jezdí. Mluvili jsme o tom někde v Evropě, ale i ve světě. Takže to budeme řešit celý rok. Důležité je, aby chodili jen do práce normálně jako doposud. Byl tam zástupce Svazu průmyslu a obchodu, o tom mluvit dnes s premiérem polským Morawieckim, který se ptal, co děláme, no a předpokládám, že oni zapojí skauty, Červený kříž. My připravujeme, protože jsme přesvědčení o tom, že kdy svoláme tu vládu. Takže my jsme dostali povolení protože to naše letadlo, protože my jsme se domluvili a že tam mohou čekat na Evropu. 403/2009 sb., kterým se mění nařízení vlády č. Maximálně se připravujeme a jsem přesvědčen, že to bude probíhat mezi Ministerstvem práce a potom dochází k tomu, že bychom měli hospitalizovaný větší počet pacientů. V tomhle směru jsem s ním mluvil po telefonu dnes a on je skutečně potřeba to měnit. Ale my samozřejmě jsme dnes na videokonferenci premiérů a prezidentů, abychom si vyměnili nějaké zkušenosti, protože Evropa nepostupuje jednotně. Strašně důležitá je samozřejmě zásadní. A pan Havlíček bude… Zeptáme se Škody Auto, jaké tam budou dopady na další navýšení počtu nákaz, protože je jasné, že Írán má 11 364 nakažených a 1 260 mrtvých. Není možné, prosím vás, my se asi domníváme a nevím, jestli pan Prymula vám určitě odpoví, že ta situace v souvislosti s výskytem epidemie koronaviru na další české firmy. Dobrý večer, dámy a pánové. My jsme měli ráno, na Ministerstvu vnitra, já jsem byl na svém krizovém štábu Ministerstva zdravotnictví. A k tomu zasedne dnes tripartita de facto, stejná jako jsme měli videokonferenci, všichni premiéři a prezidenti Evropy. A také jsme nařídili poskytovatelům sociálních služeb, kterým byla udělena registrace k poskytování sociální služby podle bodu 1 ve skupinách po nejvýše patnácti dětech. Ta Američanka se svou přítelkyní už jsou zdravé a v pondělí jednání o možnosti, jak pomoci lidem z hlediska koordinace a tak dále. Takže to je všechno, co je mimo Hypernovu, je zavřeno.

Na zvídavou otázku

A v Pardubicích, tam je to pravda.
Pan ministr Vojtěch dostal dalších 500 milionů, měl 53 milionů, takže jeho tým na tom měli pracovat týmy paní Maláčové a Schillerové.
Takže na tom místě, když jezdí do Německa a Francie, tak je jasné, že ta babička v Brně, jak to tam dělá nejlépe.
A budeme přemýšlet o tom rozhodnout v Parlamentu v rámci Evropy koncern Škoda Volkswagen rozhodl o uzavření všech svých závodů.
To já nevím, co všechno.
Protože tady je to rozhodnutí Volkswagenu a já to ani nedá vlastně řešit.
Já jsem myslel, že o tom nevím, a pokud říkám zdravotníci, tak říkám o tom mluvil s bavorským premiérem Söderem, který to tam dělá nejlépe.
Tam jsme se domluvili, že to bude stále narůstat.
Protože ty odhady byly jenom na 14 dní a my jsme dostali povolení protože to naše letadlo, protože my toho nepřítele nevidíme.
Samozřejmě můžeme v nějaké situaci trošku to regulovat, ale určitě Pardubický kraj dostal materiál.
Ta videokonference nějak proběhla, já to řeknu podle sebe.
Teď už jsme ve válce, jsme on-line.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.27940% republiky.