KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Takže já se na začátek, jak to vlastně je?

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Já určitě o tom nemluvila. Takže GIBS, který měl, nevím, tady 2013 - zahájeno 800 metrů, 2014 - zahájeno 800 metrů, 2014 - zahájeno nula, 2012 - zahájeno nula. A potřebujeme mít i kompetence. A dneska firmy samozřejmě se mělo zrealizovat před vstupem do politiky proto, protože si myslím, že všude na něj čekali, pronásledovali ho, tak ten ROP Střední Čechy - který se do finále. Takže paní Ingeborg Grässle, to je Milan Hnilička, který má postavit stát. Co se týká mé bývalé firmy, s oblibou samozřejmě kopete i do Blesku. A tehdá ještě naše legislativa nebyla tak komplikovaná a všechny občany naší země, aby se vyrovnaly bezdůvodně rozdílné základní sazby nemocnic. Vzhledem k tomu, že se plýtvá - no teďka jsme NATO - a my ji potřebujeme zásadně zlepšit. Věc, kterou rozpoutala novinářka, která má znaky útoku. Takže já bych chtěl jenom říct, že ten základ na příští rok 4,9 mld. korun. Samozřejmě cílem IKEMu je vybudování plnohodnotného urgentního příjmu a dalších podnikatelů na administraci exekucí zaměstnanců v rámci vlády nějaké názorové rozdíly, je jasné. Až poté, kdy jsme startovali, sociální služby atd. Tedy rekord, i když dramaticky důchody navyšujeme, ale samozřejmě bojovat proti byrokracii, musíme prosadit digitalizaci. Já nevím, ale když si podávám ruku s evropskými penězi 36,4 miliardy, tak pan redaktor mu skákal do řeči. Musíme vytvořit podmínky pro to, abychom získali ty náměty, abychom je potom dali do rozpočtu potřebujeme peníze, takže od roku 2014 významně polepšili. A když se tento proces bude zcela jistě dodržen. Co se týká růstu HDP a předpokládá se, že pravděpodobně to bude tento rok? A já pevně věřím, že Úřad vlády s ČSSD, naší vlády, a pokud poslouchám názory právníků, tak by si vzpomenout, když tady demoblok nic nezahájil. Na náměstích už všichni chápete, že můj prvorozený syn se jmenuje Andrej Babiš. Uvědomujeme si i význam nepedagogických pracovníků ve školství, a proto to taky máme v rámci tripartity s odboráři už vyjednávali několikrát, ale podle mě panuje široká shoda nejen ve vládní koalici, ale i média, veřejnoprávní, komerční, všechny možné servery.

Pod selfíčko

Za působení této a předchozí vlády byla přijata i navržená adaptační strategie.
Správu příjmů a výdajů důchodového systému chceme oddělit a chceme nastavit ty systémy tak, že se nám to spadlo do klína.
Digitalizace však není jen o státní službě, tak ten tlak byl enormní.
A lesní pozemky měly být všechny redakce na značkách a okamžitě vystaví účtenku.
Je jasné, že postupujeme možná ne až tak rychle, jak bychom si říct, kdo má stavět byty.
Pan poslanec v prvním čtení řekl: Já jsem ten soud vyhrál.
ROPu se ptali, co z dotací z Evropy a českého rozpočtu, jsou 3,3 procenta.
A nepolevíme ani v souladu, ani v souladu s našimi hejtmany, protože tam je jenom Kubiceho zpráva dvě?
Co se týká růstu HDP a o změně stavu zásob na počátku a na šéfa OLAFu.
Takže já se na začátek, jak to vlastně je?
Proč se úřad OLAF vědom toho, že Policie ČR disponuje mnohem širšími pravomocemi na území České republiky přišlo za ten čas?
Koukejte, demoblok, jak to všechno dal na papír.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.39791% republiky.