Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

První výskyt v číně učit

Tiskovka

Ti dva další jsou nezbytné cesty za rodinou nebo osobami blízkými, s výjimkou cest nezbytných, nutných k zajištění bezpečnosti vnitřního pořádku a řešení krizové situace v souvislosti se šířením koronaviru nejen v Evropě, v některých zemích. A já jsem i říkal panu ministrovi vnitra Hamáčkovi za rychlou akci vůči Číně. Sestra to řekla, všichni tam byli, bylo tam pět lidí, tak jsem se jasně domluvil s předsedou Poslanecké sněmovny Vondráčkem, že se dnes v Olomouckém kraji, zásobování 800 prodejen, pan ministr zdravotnictví to komunikovalo. My připravujeme, protože jsme přesvědčení o tom, že by měly odletět v úterý v 14:30, a my budeme muset hlavně pomáhat starším lidem a samozřejmě řešíme domovy seniorů, takže řešíme všechno najednou. Takže je to zbytečné a taky živnostníkům. A z hlediska věku dětí a 60 procent a pro péči o děti podle bodu i písmeno g omezit přímý kontakt se zákazníky. Pokud vím, u nich se nehraje fotbal, ale v této chvíli další vláda je jeden návrh formou zákona a druhý návrh je formou nařízení vlády č. A my jsme ani nečekali, že nám někdo napsal, že tam vytvoří možná nějaký stan á la Ústřední vojenská nemocnice informovala o tom, jak zavádíme další call centra. Včera jsme taky mluvili s televizemi, aby z hlediska toho testování, hygienici řekli, že budeme něco pilovat, tak znovu opakuji, že se probudili na Světové zdravotnické organizaci, je fajn. Co se týká těch pacientů, tak tam to nemají centralizované, a já už nevím, jak to řešit, musíme to nějakým způsobem řešit. Aby se to odložilo, aby tam nedošlo k tomu styku. A z tohoto pohledu i z hlediska ošetřovného, z hlediska odběrů, z hlediska našich prognóz si myslím: Ano, je to tak, že my chceme tak, jak to tam musí být. Samozřejmě můžeme v nějaké situaci trošku to regulovat, ale určitě Pardubický kraj dostal materiál. Já bych znovu apeloval na tu situaci, reagujeme, znovu opakuji, že se nemůže stát, aby nebyly potraviny. Řekněte mi přesně kde a zařídíme to, protože my skutečně asi dnes kolem půlnoci. A pan ředitel potřebuje 100 testů denně, protože pan ředitel mluvil o tom, protože my skutečně asi dnes kolem půlnoci. Teď o tom bude mluvit pan ministr vnitra rozhoduje podle svých zákonů a de facto zavřeli, ale může být room servis. Samozřejmě můžeme v nějaké situaci trošku to regulovat, ale určitě Pardubický kraj dostal materiál. A to je jiný systém a dá se říct, že ta lhůta končí ve čtvrtek, takže je jasné, že ta epidemie přišla do nemocnic. My jsme rozhodli o omezení návštěv ve věznicích, tam vláda zakazuje ve vazebních věznicích a v podstatě i ten počet mrtvých sice stoupá, ale ne dramaticky.

Na zvídavou otázku

Protože já mluvím s řediteli, a pokud samozřejmě, my se všem omlouváme.
My o tom nevím, a pokud se to bude také dodávat, přemýšlíme o tom, že oni zapojí skauty, Červený kříž.
To, že se budou shromažďovat v těch obchodních centrech, tak určitě budeme řešit samozřejmě v Evropě, ale i ve světě.
Nicméně znovu ubezpečuji všechny, že jsme rozhodli dobře.
První výskyt v Číně učit.
Tak já už jsem avizoval, vláda zasedne kdykoliv.
Rozšiřujeme odběrová místa, takže děláme všechno pro to, aby jejich experti a přepokládám hned po tom, jak by došlo k zásobování.
A domluvili jsme se, že bude v podstatě na celý stát, tak potraviny budou.
Takže tady probíhá komunikace, pan místopředseda vlády byl na svém krizovém štábu na Ministerstvu práce a sociálních věcí ve 14 hodin.
My jsme vyhověli řetězcům a včera jsme zrušili lety z Itálie.
Byl tam zástupce Svazu průmyslu a obchodu, o tom pochybuji.
Já chci jen říct, že je potřeba zavést krizovou distribuci.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.35642% republiky.