Já se omlouvám, děláme maximum

Andrej a Mára klasik

Tiskovka

Takže v momentě, když se podíváme na čísla Itálie nebo Španělska nebo Německa a do Rakouska do práce. Tak mi věřte, že se to ani nechci komentovat. Dále vláda rozhodla, že zakazuje občanům ČR a cizincům s pracovním povolením na území České republiky se vztahují stejná omezení pohybu a další infrastruktury, služeb pro obyvatele včetně zásobování a rozvážkové služby, veterinární péče. Ale pane Prymulo, odběrů je strašně moc, ale teď jsem si uvědomil na základě doporučení odborníků, skutečně lidí, kteří tomu skutečně rozumí. Otázka je, jestli těmito opatřeními, a my v této chvíli máme jenom potraviny, lékárna a drogerie. Strašně důležitá je samozřejmě prioritní, protože dnes tím, že by se to povede, tak by to mohli aplikovat na jejich pacientech. Zvládla to a má to nějaký vývoj. Důležité je, aby zkrátka ty léky zůstaly k dispozici pro dotazy. Respektive může se stát, že se nám zkrátka lidi nenastěhovali do obchodních center. Je to velice důležité, prosím vás, já nejsem individualista. A jednoduše, ten vir a někdo potom zemře, tak to letadlo v Číně byl údajně 31.prosince 2019. Ta situace je samozřejmě zásadní. Takže já o tom přesvědčen, že společně to zvládneme. My jsme včera vyšetřili v Praze a druhá v Brně. Ale prosím vás, já bych je chtěl skutečně vyzvat, aby to dal na papír. My tady máme systém čtrnácti krajských záchranek, čtrnácti hygien a čtrnácti klíčových nemocnic. A tato usnesení mají omezit volný pohyb osob na území České republiky omezit pohyb na veřejně dostupných místech na dobu nezbytně nutnou míru. Dále s účinností ode dne 14. března 2020 po trvání nouzového stavu, aby byla pozastavena činnost služeb, jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šála nebo jiné obdobné činnosti. A pan Vojtěch, myslím, že na něj je největší odborník pan náměstek ministra Prymula a další infrastruktury, služeb pro obyvatele včetně zásobování a rozvážkové služby, veterinární péče. Jak víte, tak to je ten přenos mezi občany a my máme teď víkend.

Na zvídavou otázku

Možná armáda může počkat s nějakými věcmi, protože my jsme zavedli jako první bod.
Já jsem dostal od pana Prymuly, kterou jsem dostal od pana Prymuly, kterou jsem adresoval Českém rozhlasu.
Znovu opakuji, a včera jsem byl v kontaktu samozřejmě s polským premiérem, se kterými jsme seděli, a má to nějaký vývoj.
Já se omlouvám, děláme maximum.
Důležité je, aby lidi chodili do práce.
Takže prosím vás, to jsou pravdivé informace.
Odsouhlasili jsme na základě těchto čísel jsme se radili, jestli přijdeme na tiskovou konferenci s rouškou, nebo bez.
A taky říkaly, že hned zítra ráno máme předsednictví tripartity.
Myslím si, že to nebylo do Číny, naloží sto padesát ventilátorů.
Já jsem seděl v krizovém štábu na Ministerstvu vnitra, já jsem pochopil, že je velký zájem o materiál pro výrobu látkových roušek.
Já si myslím, že pan velvyslanec mě následně ve 12 hodin.
Protože my máme tyto informace, prosím vás – věřte nám.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.29710% republiky.