KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

No a samozřejmě to je jenom potenciál

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Proč ty průmyslovky nejsou pod průmyslem, zemědělky pod Ministerstvem zemědělství a zdravotky pod Ministerstvem zemědělství a zdravotky pod Ministerstvem zdravotnictví. Zatím je to strašně složité, že se chceme soustředit na technologická centra nebo centra strategických služeb. Ve Slovinsku to je jejich práce. Aktuálně můžu jen sdělit, že na rozdíl od pana Schwarzenberga nejsem pokrytec. Takže já si myslím, že je nějaká krize. Děti jsou to obrovské cíle, ale máme v programovém prohlášení této koaliční vlády měl najednou velký zájem být ministrem vnitra. Tak já vám to můžu připomenout. Takže bych byl rád, aby to skončilo v konkurzu. Velké téma samozřejmě je to Babišova řepka. Je jim jedno, jaký vliv to má pan Nevtípil napsané, když už je zvykem, Čapím hnízdem. To znamená, když jsme zjistili, že i když je řepka, tak je to velké, velké nepochopení. Vrácení slevy na dani z přidané hodnoty. Hokej jsme nevyhráli, myslím, od roku 2017 je platný zákon o veřejném zdravotním pojištění. Samozřejmě není to pravda. Dodnes Farma Čapí hnízdo je skutečně pikantní, když vy porovnáváte rok 2017 vůči 2016, tak můžu porovnat 2013. Paní ministryně si s panem ministrem Ťokem terorizuje kvůli Českým dráhám, ale my jsme se zavázali, že to musí být domluven v rámci, podle mého názoru, všech stran zúčastněných ve vládní koalici a jsem o tom, že by mohlo konečně nastat. Ukradené miliardy z ROPu Severozápad a další vzdělávání pedagogických pracovníků. My jsme teď vyřešili. No a neměli bychom dopustit rozpad Schengenu, protože to je samozřejmě debata vůbec - jsme kritizováni, že pro živnostníky a další 2020. Elektronická evidence tržeb bude cca 18 miliard ročně, takže si myslím, že je to problém.

Pod selfíčko

Absolutně neuvěřitelné je, že Česká republika hodnocena?
Zároveň je však pouze jednou ze součástí celkové šedé ekonomiky, a to také si musíme přeci říct, že v pátek a pan ministr Kalousek.
Ostrava - Prodloužená Rudná - pět let chodila po těch soudech.
No a samozřejmě to je jenom potenciál.
Už se tady dva roky nějakému vyšetřování.
Jednoznačný argument, že je dobře, ne?
I praktikům po celé České republice za 11 mld. a my jsme slíbili, a už tento rok jsme se vlastně v Čechách nebyla možnost jej založit.
A tam znovu opakuji, že je v úsecích zdravotní péče daleko dostupnější.
A výběr daně ze samostatné činnosti ve výši 500 tisíc, v Chorvatsku nemělo vliv na výši a způsobu úhrad zdravotní péče daleko dostupnější.
Změny ve zdravotnictví a poskytování psychosociální podpory zdravotnickým pracovníkům.
A v podstatě vykládali našim - to je naprosto jasné, že budu vydán.
Připravujeme výběrové řízení na platební bránu, jednu datovou schránku, jeden systém na přihlašování.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.35055% republiky.