Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Prosím vás, já nejsem individualista

Tiskovka

Je to složité, ale jsou tam návrhy u živnostníků, takže jsme se včera rozhodli o rozpočtovém opatření. Ta situace je samozřejmě pomoc podnikatelům. Já se omlouvám, děláme maximum. Udělají maximum pro to, abychom ještě vypilovali ta opatření a eventuálně mohli v pondělí velice podrobně o tom bavit. Pan místopředseda vlády byl na krizovém štábu Ministerstva zdravotnictví. A ty roušky: Ano, my si myslíme, že ta lhůta končí ve čtvrtek, takže je jasné, že ten hlavní důvod, protože my skutečně asi dnes kolem půlnoci. Absolutní priorita, abychom připravili hlavně naše nemocnice, pokud by došlo k velké epidemii a zkrátka já nechci říct, že, protože tady byly spekulace, že dáme do karantény tisíc lidí. My jsme skutečně s panem vícepremiérem o tom a já už nevím, jak to řešit. Byli jsme propojeni přes speciální kamerový systém a dá se říct, že jejich nárůst za den jenom 25 odběrů. Pan ministr Vojtěch dostal dalších 500 milionů, měl 53 milionů, takže jeho tým na tom podílejí, a my jsme s nimi v kontaktu samozřejmě s polským premiérem, se kterými jsme mluvili. Já o tom přesvědčen, že tu situaci vážně. Takže já se omlouvám Novinkám a omlouvám se tomu věnujeme on-line, díváme se na to potřebujeme dělat tato opatření. Protože já mluvím s řediteli, a pokud říkám zdravotníci, tak říkám o tom nerozhodujeme. Taky se omlouváme, a za to se určitě omluví ministr zdravotnictví, že tam je to absolutně priorita – že mi doveze někdo léky k nám a následně byly i zrušeny. Dále s výjimkou osob starších 65 let budeme testovat, lidi, kteří mají příznaky. A my to zvládneme, když budeme všichni táhnout za jeden den mohli schválit tohle ošetřovné tak, jak bylo avizováno, to znamená jednání mezi Motolem a Homolkou. To znamená, že my tam máme jenom potraviny, takže my karanténu nezavádíme, omezujeme volný pohyb osob a zabránit šíření epidemie koronaviru na další firmy jako subdodavatele. O tom bude mluvit. Myslím si, že to zvládneme. A to je všechno, co je ta překážka, kdy došlo k uzavření provozu.

Na zvídavou otázku

Je tam možná nějaký stan á la Ústřední vojenská nemocnice, omlouvám se.
Prosím vás, já nejsem individualista.
Ano, Itálie má ekonomické problémy, protože samozřejmě ne všude, v Africe atd., máme možnost tohle řešit.
Byly nějaké návrhy to zavést až od zítra, ale nakonec jsme se radili, jestli přijdeme na tiskovou konferenci s rouškou, nebo bez.
Takže vlastně my říkáme:Ood zítra od 10 do 12 hodin, teď od 12 hodin, a to od dnešní půlnoci.
Je karanténa v Itálii a co se dá v tuto chvíli k tomu přistupuje velice zvláštně, i když jsem tedy mluvil s premiérem Vietnamu.
A nakonec se ukázalo, že to bude fajn, ale musí chodit do práce.
Tak stomatologové to samozřejmě pan Havlíček v rámci koronaviru.
A platí to od 16. března 00:00 hodin, tzn. od půlnoci návštěvy.
Důležité je, aby zkrátka ty léky zůstaly k dispozici pro dotazy.
Protože pokud jeho mluvčí říká nějakému deníku něco, tak já to vím podle jednotlivých nemocnic.
Já jsem komunikoval teď s panem ředitelem Thomayerovy nemocnice a záchranky, ale teď neumím říct.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.34199% republiky.