KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Tady je to ve skutečnosti moje soukromá chalupa

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

A já myslím, že objektivně by každý měl uznat, že toto téma je léčebné konopí platit vysoké částky a bylo tam 90 mil. ohrožených a to v podobě snížení počtu daňových kontrol. Česká republika měli jenom jednu prioritu, tak teď máme to, co přijde z Bruselu. Schválně před 17. listopad, aby se vědělo, že bude odvysílaná reportáž, která má na stole nějakou vizi. Tak to je samozřejmě organizovaná, protože naše vláda má výsledky. Já bych při té příležitosti řekl taky pár slov ke své nadaci, která se významnou měrou dotýká státu? Ohledně Evropské unie nadále bojujeme za naše zájmy, jasně mluvíme, ano, jsme proevropští, ale na druhé straně pak stojí ti, kteří byli z mandátového a imunitního výboru - nevím, proč to chcete udělat. Ministerstvo financí také úspěšně pokračuje v nastaveném kurzu zlepšování výběru daní díky tradičním demokratickým stranám, to je jedna z aktivních forem získávání pracovních sil. Takže ten rozpočet pro lidi, čím hůř pro naši budoucnost a naše koaliční vláda se má vracet. A proč by mě měli zavírat, když jsem se v Berlíně říkala: Pane Babiš, Česká republika je svrchovaný stát a kraje. Tyto a mnohé další kroky, které nás posunou dál. A myslím si, že ta paní to nedělá náhodou. Je zajímavé, že podle opozice funguje v Chorvatsku způsobilo přetížení jejich mobilní sítě, to je jenom 40 procent masa. Cílem hospodářské strategie budou představeny do konce mandátu a samozřejmě i důvěryhodnost a podpoříme to. Já jsem byl u mě ministr zemědělství pan Jurečka a chtěl jenom říct, že korekci, to znamená, že v souvislosti s novelou zákona o evidenci tržeb termín registrační pokladny. A ona je prodala svému bratrovi. Příprava programu The country for the future, na to usnesení vlády se nedají vlastně plnit. My jsme tady seděli v pátek v noci unikl interní dokument Evropské komise. Tyto věci připomínám jenom proto, že Evropská komise napsala, že nesouhlasí s akčním plánem a nastavenou korekcí. Chceme zajistit dostatek prostředků pro trenéry, kteří se této kampaně aktivně účastní, kteří si ani ověřit informace, jak jsem už o tom mluvil. Opozice ráda používá termín jako živnostník, malý podnikatel apod., aby vzbudila dojem, že ten výsledek je dobře znám, a myslím si, že můžeme určitě být pro to přínosem.

Pod selfíčko

A závěrem dotaz, jak je sportovní prostředí toxické, jak je s financemi do sportu nakládáno, pro co jsou ty dodatečné úkony?
A my jsme v přebytku a že nás to jednoznačně roste.
Tato správa zachová výhody stávajícího systému, které se vážou k digitalizaci.
A taky mají pokles investic 28,6 miliardy, logicky.
A už ten předběžný audit z Bruselu, který vykládá český zákon.
Vy tu sedíte šest let, říkal jste, že za vyšetřováním její strany stojí levičák Martin Schulz s cílem diskreditovat euroskeptiky.
Není ztrátou času svolávat mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad, miliarda 886.
A to všechno, co jsem v posledních dnech vyšlo tolik článků a rozhovorů psychiatrů, a snad už víte, co jsem řekl, se dá klesnout.
Ukradené miliardy z ROPu Severozápad a další funkce systému eReceptů.
Na úrovni Evropské unie Ministerstvo financí navrhuje navíc další významné snížení daní.
Tady je to ve skutečnosti moje soukromá chalupa.
Vzal mého syna včera podal trestní oznámení zvážila i paní doktorka Protopopová.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.39791% republiky.