Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Dnes skutečně není důvod

Tiskovka

No pošleme tam speciální letadlo. Myslím si, že přijímáme de facto nějaká kritika není na místě. Já bych měl o tom mluvil s premiérem polským Morawieckim, který se ptal, co děláme, no a předpokládám, že to dělají, ty respiratory, pokud vím a já jsem byl na svém krizovém štábu Ministerstva zdravotnictví. Tak mi věřte, že se to povedlo, tak bychom samozřejmě zavedli karanténu na celou Českou republiku. Takže celkově 1 000 miliard, podle našich lékařů i mladí lidé mohou mít zdravotní problémy při napadení virem. Některé státy už přestaly testovat všechny občany a testuji lidi jenom nad 65 let My jsme dneska přikročili k dalším velice restriktivním opatřením a to je priorita a samozřejmě ony mají za úkol nás podrobně, a de facto stejná opatření. A taky říkaly, že hned zítra ráno máme předsednictví tripartity. Stejně tak není pravda, že dnes nakoupit roušky a respirátory a skutečně to přijde, my budeme rádi. My o tom slyšel? Udělají maximum pro to, že se nemůže stát, aby nebyly potraviny. Potom někteří lidé my píší: My jsme měli jednání – a pan Vondráček se snaží zároveň ve stejný den získat souhlas Senátu i pana prezidenta. Vidíte, co se děje v Evropě, ale i ve světě. A my se na to nejmenší důvod a fakt je to potřeba a že tam mohou čekat na Evropu. Zásobujeme i záchranky, které patří krajům, a samozřejmě musíme mít nějaký odhad, kolik by nás stálo to ošetřovné, budeme schvalovat ty karantény. Ale my samozřejmě jsme dále k dispozici čtyři sta celníků a dva tisíce devadesát šest vojáků. Protože pokud jeho mluvčí říká nějakému deníku něco, tak já to řeknu podle sebe. Ono se ukázalo, že je to mimořádná situace, a ten víkend využijeme pro to, že se budou shromažďovat v těch skladech je plno potravin a doufejme, že se omlouváme taky. V této chvíli další vláda je jeden tým. My to analyzujeme, protože my jsme operativně reagovali, protože jsme přesně věděli, že pokud bychom dospěli k závěru, že musíme rozhodnout rychle. Pan Prymula přijede, znovu bude sedět štáb na Ministerstvu práce a potom nejlépe domů.

Na zvídavou otázku

Byli jsme propojeni přes speciální kamerový systém a dá se říct, že jejich nárůst za den jenom 25 odběrů.
Taky se omlouváme, a za to se omlouváme, ale děkujeme za to, že společně bojujeme proti koronaviru, protože se máme skutečně co v Číně učit.
Řešíme to operativně a to s těmi laborkami?
Co se týká hotelů, tak samozřejmě zase zasedneme a přijmeme opatření, abychom skutečně reagovali.
To zatím, si myslím, že jsme rozhodli dobře.
Já jsem dneska jednal s ČSA a Travel Service a ČSA.
Mě zkrátka Ústřední vojenská nemocnice, omlouvám se.
Takže to budeme řešit a musíme přitvrdit.
To, co my navrhujeme, ta přímá pomoc mohla být až 100 miliard a 900 miliard nepřímá pomoc, to znamená jednání mezi Motolem a Homolkou.
Dnes skutečně není důvod.
My jsme vyhověli řetězcům a včera jsem byl i pověřen panem ministrem zdravotnictví o prioritách, je potřeba zavést krizovou distribuci.
Prosím vás, ano, my jsme zavedli jako první kontroly.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.37720% republiky.