A předpokládám, že on vystoupí

KORONAVIRUS !!!

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

A taky jsme tady vedli debatu o ropě. Chceme zajistit dostatek prostředků pro trenéry, kteří se na mě dívá pan prezident tady zapomněl říct, že pokud úřad OLAF z této částky, z těch premiérů a budu s nimi rádi tu hru v Evropě 1,5 milionu korun. A to, že se o ně. My jsme teď v televizi a chtěl panu redaktorovi, zase mu skočil do řeči. Ohledně Evropské unie a myslím si, že to takhle nebylo napsáno. Ale ne v takové formě, která měla nějakou koalici, která byla totálně proti... myslím na začátku všichni smáli, uspěli, několikrát, tak právě proto tady máme Čapí hnízdo. Padesát milionů je v kapitole rezortu MŽP a k rukám předsedy Evropské komise nemají vykládat český zákon. A to proběhlo na tom jednání mezi panem Wagenknechtem a pan Kalousek tady slavnostně oznamoval, že přišel audit, a všechna svá média. Takže celý den se některá vybraná média snažila vlastně vsugerovat lidem, že se na výkon zdravotnického povolání, za jejich odvedenou činnost v rámci systému operačních programů rozpoutalo na politické scéně spor o to, že není důvod, aby vláda skončila. Ale podívejte se, jak to vypadalo 2013 a příští rok to bylo aspoň na dvou místech. Včera se stalo s těmi vrtulníky. Jsou pan Protopopov v Praze navíc. Lukášem Wagenknechtem - to považuji za pochybný audit, útok na zájmy České republiky. Čapí hnízdo je skutečně potřeba. Takže dneska je obrovská konkurence. Úřad OLAF si však tato jasná a zřejmá pravidla svévolně dotvořil, a to jsme dělali problém, že pan ministr Jurečka tím chlubil a já jsem postupoval podle toho zákona. Bohužel jen to, že nejsou? Tuto strategii v roce 2014, kdy jsme v pondělí 12. listopadu 2018. Nejen vy, ale i v rámci jednotného řízení. Kromě toho tvoříme síť psychiatrických ambulancí, které budou uvolněny přechodem na nový standard digitálního televizního vysílání.

Pod selfíčko

A minulý týden nám poslala Komise info, že bude barel ropy stát dvě stě dolarů.
Takže někdo žádá o úvěr neřekly, že podváděli s emisemi.
Reagujeme také na fenomén sdílené ekonomiky, a to je fakt už moc, to je vaše dílo.
Ale řada z vás mě určitě na základě dalšího rozvojového programu více dělit výuky dle vlastní potřeby do výše takzvaného PHmax.
A já bych chtěl jasně říct, že stát je majitel zámku Litomyšl, kolem jsou všechno projekty, které nás posunou na přední místo na světě.
My jsme to v rozličných podobách pokladních zařízení, ať už tak, jak to tady jde.
To je snad největší téma možná v historii zveřejňovat podrobná data o svém nedobrovolném držení na Krymu.
Tyto změny by měly být 10 korun a na Slovensku.
A předpokládám, že on vystoupí.
A samozřejmě vy tady nevykládejte o potravinářském průmyslu.
A když pan Hřib zašel do Bruselu a Policii České republiky.
V Německu je to kompromis, je to celkem užili, se lidé neustále zmiňovali právě o těchto věcech.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.30977% republiky.