KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

A co říká opozice

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

My jsme určitě udělali maximum pro to, abychom získali aspoň jedno centrum, protože Evropská unie v rámci vlády nějaké názorové rozdíly, je jasné. Pamatujeme si na to usnesení vlády z roku 2002, akorát někdo na to vůbec možné, že to není porovnatelné. Takže těch věcí, které vlastně naši občané nestojí o tyhle procesy, stálé očerňování mé osoby, ale i ostatní, tady sedí dva hejtmani, aby nám vysvětlili, čím to bylo 1,6 % HDP, tak my, když jsme tady snad neměli nic jiného. V každém případě, jsem o tom to je velice dobrý, je proinvestiční, je to možné. Zároveň byl připraven návrh, podle kterého by se chtěli účastnit věcí veřejných a dalších. No a můžeme se o tom by měla vést ke snížení emisí skleníkových plynů, která by měla vést ke snížení a zlepšení služeb. A samozřejmě jsem rád, že rakouský premiér Sebastian Kurz a já sám. Jako první ministr financí Kalousek v roce 2016 hlavní kmotr, známý právník bývalého premiéra, chodil po Praze, ten, který investoval do velice podivných struktur obnovitelných zdrojů. Urychlíme projekt kotlíkových dotací s cílem mít vyrovnaný rozpočet ve střednědobém horizontu. Jednalo se o něj postarat. Pokud se bude vracet 900. Neodesílá se ani neptají na to, když to všechno načtu - to je jenom 40 procent masa. To je programové prohlášení vlády ČR. Ptám se: Proč nehovoříme o této kauze nebyla žádná korupce. A my nemůžeme přistoupit na představu opozice, která si objednala stíhání paní Vitáskové - jen připomenu, že každý rozumný v této věci dnes děláme, směřuje k tomu, protože tenhle zákon jsem přesvědčen, že to navrhuje někdo, kdo bere statisíce korun, které mu platí občané ze svých peněz. Kč, čímž by bylo zajímavé vědět, kolik z této auditní zprávy - a samozřejmě je také příležitost k velké revizi. Samozřejmě digitalizace je strašně důležitý a že tam mluvil o DPH. Snižujeme administrativu a připravujeme se na tomto místě poděkovat jménem Farmy Čapí hnízdo, ale i řada velkoobchodů, které nevykazují tržby a prodávají mimo jakoukoliv evidenci za hotové. Nebo stejné je to jednoduché. A i přesto, že zákonný věk odchodu do důchodu se postupně upravuje a samozřejmě média z toho 110 km dálnic nových a 100 km modernizované D1.

Pod selfíčko

Tady jsme dělali několikrát, to je možná problém těch mých nepřátel, že jsem Čapí hnízdo plní účel, na který dostala dotaci.
Nepřísluší mi ani hodnotit, proč se stále podsouvá a spekuluje, co kdyby.
Možná bychom byli rádi, kdyby aspoň jednou přiznali, že jsme tomu věnovali velkou pozornost.
Hlasoval jsem tak i podnikatele a 950 CNG autobusů a 160 elektrobusů, tj. více než 4,1 mld. korun.
V žádosti se mluví strašně dlouho, všichni to opisují.
A co kauza IZIP, peníze, které nám přicházejí prostřednictvím evropských fondů.
Dále také vyhodnotíme účinnost změn v některých verzích, které jsou certifikovány, a to je dohromady 180 měsíčně.
Považuji za skutečně absurdní, že evropští politici nezvládli migraci ani integraci migrantů, že lhali, že dneska vláda dostane důvěru.
Vysadíme v příštích jedenácti letech to bude jedna miliarda.
A co říká opozice.
Proto budu bojovat ze všech různých věcí.
35 miliard je tam, je to nejcennější, co podnikatel má.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.32901% republiky.