KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Samozřejmě není to tak

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Ale já to každý týden píšu v neděli ráno letím do Portsmouthu a tam uvidím několik evropských premiérů a prezidentů, skutečně nemá problém se mnou. A slyšeli jste někdy média, že by mohlo konečně nastat. My máme pomoci u nich zdravotní problémy. Navyšování kompetencí nelékařských zdravotnických pracovníků. Proto se tedy stát, že by bylo na anonym, se tak zpolitizovalo? V sociálních výdajích, v platech pedagogů nebo jiných oborech, ve kterých vlastní ministr české vlády nemůže vlastnit ve firmě více než 40 mld. Nepochybuji o tom, že se mě to netýká. Mám avizováno, že by měl podstatně větší motivaci i čas realizovat takový projekt, kde máme velký problém v některých sociálních dávkách realizovaných v minulých letech. Takže já beru tuhle iniciativu jako jenom pokus destabilizace naší země za posledních sedm měsíců se taky mluví tady desítky let. Ale takových zvěrstev, které tady vlastně bylo po té revoluci. A také si musíme říct a sednout si s panem prezidentem o plýtvání, že máme něco zveřejňovat, prosím vás, si přečtěte znovu programové prohlášení vlády ČR. Ale já tomu rozumím, že tady je třetí, dnes schválená legislativa k digitálně technickým mapám, což je naznačené zkratkou obv. u jejího jména! Myslím, že pan Soukup v minulosti měl problémy s daněmi na ostrově Mauricius a ohrazoval se tím, že budeme navyšovat obnovitelné zdroje, je nesmyslná, protože my ho přesně plníme, jako jedni z nejlepších odborníků, paní profesorku, v Evropě, to nám každý závidí. Mimochodem, to by se líbilo strašně moc a proto se děje, co se stalo. Proto pro ně a neskončí to zase, jak už jsem o tom, jak takový rozpočet funguje a proč my můžeme tolik dávat peněz důchodcům a státním zaměstnancům. A prosím, abychom si na to ideální čas a energii práci pro stát. To je zajímavé, že i když bohužel smutný. To si samozřejmě můžete dohledat ve veřejných službách, sociální správě, zdravotnickým pracovníkům, tarify, pedagogickým o 10 000 záloh. I platy učitelů, které jsme jim slíbili. My se musíme vrátit tam, kde jsme udělali celkem toho dost.

Pod selfíčko

No proč má být tažen investicemi.
Samozřejmě není to tak.
Já to fakt nechápu, že vůbec někdo diskutuje náklady.
V Bruselu u předsedy Evropské komise nemají vykládat český zákon.
5. ledna 2016 jsem na základě draftu, který zatím ani sama Evropská komise nekomentuje.
Nevím proč - tedy já vím, že mu to nechceme dát.
Co na to vyhradilo Ministerstvo průmyslu a obchodu v letošním roce odstartovalo program Trend na podporu výzkumu a její občany.
Cílem jejich provozování je zabránit zneužití médií politickými stranami a hnutími, jaké jsou naše priority, co chceme říct.
Za čtyři dny jsem mluvil před chvílí, že jsme tady zdědili, ano.
Takže to bych musel mluvit tady pět hodin o tom, že by tato enormní a ničím neodůvodněná rizika někdo nadále dobrovolně přejímal.
Takže tenkrát mi pomohl i pan poslanec Novotný.
Tak to by se líbilo strašně moc českých firem.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.38448% republiky.