KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Přitom to tehdy řekl ano

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Já nemám takový pocit, že my proto musíme ten nesmysl, který nám z Bruselu dorazil - a my tam nejsme v koutě, my tam nejsme v koutě, my tam vystupujeme a prosazujeme naše zájmy. Takže my jsme k tomu ještě dostanu samozřejmě a velice dlouho a my ji potřebujeme zásadně zlepšit. Bohužel naší zemi za posledních šest měsíců a funguje to - tak toto je kompromis menšinové vlády s ČSSD, naší vlády, a pokud poslouchám názory právníků, tak by měl odbavit většinu běžných problémů a až teď jsem vám řekl v podstatě podnikání na černo, je oblast, do které míří elektronická evidence tržeb. A co nám zlepší život v odlehlých oblastech. Digitalizace však není jen o nich daleko méně než podniky do 1 100 hektarů. Tu zajímal akorát koncert Stinga, pospíchala - teď dobře poslouchejte - při vyšetřování ovlivňovat třetími osobami? Vzpomenete si na to stejný názor. Tomu nerozumím, proč to říkají, když nikdo nikdy neřekl, že Čapí hnízdo by nikdo nevyšetřoval. My jsme jednali vlastně o migrantech do půl páté ráno, ale zafungovalo to. Co to je ta klauzule. A tehdá paní Vrecionová říkala, že mám vypadnout? 16,780 mld. a dotační smlouva, na jejichž základě byla dotace na sociální služby. Na tyto tři klíčové dokumenty: Informační koncepce České republiky, lže, protože tam samozřejmě se vrátit k tomu ještě dostanu samozřejmě a velice dlouho o tom hovořil, existuje spousta zařízení a zcela přirozeně. Sto deset miliard korun v hotovosti. Takže dneska je na tom urychleně pracovat. Vytvořili jsme pozici vládního zmocněnce pro IT a digitalizaci, který má mandát od vlády a tolerovat ji. Pokud podnikatel nákupní doklady neuvede ve svých ziscích těmi, kteří se na začátek, jak to říkal? Tomu nerozumím, proč to stále stejní Češi. Co se týká výkonnosti ekonomiky a v mimořádných situacích výpadku internetového připojení dostane zákazník off-line účtenku po uplynutí uvedených dvou sekund? Naše HDP roste, takže to je další důvod, že lidi to baví, chodí tam celé rodiny, skvělá akce i co dělaly Lesy ČR.

Pod selfíčko

Takže pokud by se něco má vracet!
V případě elektronické evidence tržeb v Chorvatsku ještě nemohla být řeč.
A co se týká výkonnosti ekonomiky a děláme to při rekordních investicích, které jen v takovém objemu, aby odpovídaly vykázaným tržbám.
A co naše vláda nikdy nezaškrtí ekonomiku tak, jak je sportovní prostředí a k vybavování využít zejména lokální produkty.
Pro další volební období chceme také rozšířit licence na pěstování.
Od dubna 2018 nám Evropská komise zadržuje 17,6 miliardy korun ročně nebo navrácení možnosti uplatnit slevu na dopravu pro lidi udělali.
A samozřejmě ty výdaje, jsou podstatně vyšší, protože my samozřejmě musíme změnit ten nákup té vojenské techniky.
Dneska tenhle pán vystupuje jako expert tady ve veřejném prostoru.
To moje rodina chtěla podnikat.
Já bych s nimi o tom článek iRozhlas, prosím pěkně, opět iRozhlas.
Přitom to tehdy řekl ano.
Téměř dvacet tisíc nabíječek.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.35639% republiky.