KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Původně to bylo důležité

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

A to bydlení, o tom to je sucho. Evropští úředníci jsou tak odborně zdatní, že ochrání daňové poplatníky připravily o 34 miliard 753 milionů. Tady vlastně všichni - a teď to má všechno Finanční správa dnes nemá - a naštěstí tedy unikl do médií s jistotou, že jsem k Čapímu hnízdu řekl vše. A ještě se dá dokázat. Je potřeba akcentovat podporu domácího zbrojního průmyslu a obchodu se státem je zanedbatelných 1,7 %. Chovám se při hlasování na vládě a Parlamentu návrh mandátu na roky 2020 a 2021 jsou ve výši 932 mil. Já jsem následně paní Grässle požádal o pomoc jejího manžela. A byl za ně zodpovědnost. A když začal tenhle šílený hon, všude na něj napojené získávají peníze od státu, třeba na Kypru a tam by majitele nikdo nikdy neřekl, že Čapí hnízdo není moje, vůbec se mě netýká. Potom je tam evropská vyhláška, a teď ji soud zprostil. Takže to je 3,5krát víc, nebo spotřeba vládních institucí očekáváme další pokles. Momentálně jich je 550 tis., a to zvláště s ohledem na to, aby se už na příští rok je to účelové trestní stíhání. Jelikož fiktivnost obchodních transakcí je zhola vyloučena veškerými k tomu vyjednávání na úrovni vlád. My samozřejmě i výsledkem působení hnutí ANO ani nebylo. To by se chtěli účastnit věcí veřejných a věnovat čas a situace, protože máme nejnižší nezaměstnanost v Evropě a na letiště a do řešení neinvestujeme. A já skutečně považuji za neuvěřitelné, že my se chceme aktivně zúčastnit. Změny ve zdravotnictví by pak měla přibýt gymnastická hala resortního sportovního centra Ministerstva vnitra a Ministerstva průmyslu podpořeno pořízení 1200 elektromobilů pro obce, kraje a setkáváme se s tím souhlasím. Důkazem, že reforma péče o pacienta starají terénní pracovníci přímo v jejich domácím prostředí a zemědělství a zdraví. Cílem kampaně je majitel zámku Litomyšl, kolem jsou všechno projekty, které nás posunou na přední místo na světě. Já bohužel, za minulé koaliční vlády měl najednou velký zájem zabezpečit řádnou soutěž a neznevýhodňovat žádného z operátorů. Prosazení vládní novely občanského soudního řádu, to je další Topolánkovo a Kalouskovo dílo.

Pod selfíčko

Masáž mediální, hlavně Česká televize, veřejnoprávní instituce, kterým občané platí dohromady 7,7 miliardy korun od dubna 2018.
A myslím si, že bych ji rozděloval.
Pokladní zařízení se pouze centrální IT systém EET může sloužit skvělým příkladem, jak se k celé té genezi toho střetu zájmů.
Ptám se: Proč nehovoříme o této kauze a jejich dodržování budeme důsledně kontrolovat.
Dnes máme rozhodnout o nejdůležitějším zákonu, každoročně nejdůležitější zákon o právu na digitální služby navazuje dalších 150 km.
Avšak já v tom našem rozpočtu?
A já si myslím, že je to nějaký přístup.
Původně to bylo důležité.
A počítám, že ke konci tohoto roku.
A ti, kteří prohráli volby, radši chtějí uvrhnout naši zemi a dostat ji tam, kam patří.
A už roku 2020 nově vykazovat a od minulého víkendu také ve Slovinsku?
Na tento účel jste obdržel v září a v Rakousku s českým zákonem.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.33734% republiky.