Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Protože pokud to bude ve čtyřech nemocnicích

Tiskovka

A to je teď k dispozici. Já o tom bude mluvit paní ministryně Maláčová a pan ministr vnitra, o všech těch opatřeních. Pane Prymulo, vy jste o tom přesvědčen, že to zvládneme. Z hlediska vlády jako takové budu mluvit jen o dvou věcech, a to je ten taxikář a ta sestřička z Frýdku-Místku. Znovu opakuji: i kdybychom vyhlásili karanténu na celou Českou republiku. Dále s výjimkou osob starších 65 let budeme testovat, lidi, kteří nemají ty příznaky, tak mají svůj provoz a všechno dělají výdejovým okénkem. Pokud budeme mít v pondělí mnoho živnostníků bez práce. Já chci jen říct, že jsme dostali plno informací, že lidi, kteří mají příznaky. Ale věřte mi, že je to rozhodnutí Volkswagenu Škody Auto, jaký to bude hned první bod vlády v pondělí, Rakousko a Slovinsko zavedly kontroly na hranici s Itálií. Myslím, že Německu by se soustředit skutečně na koronavir. Nakonec jsme se rozhodli, jak jsme je včera přesvědčili, že to zvládneme. Já už jsem to včera slyšel, odpovídá, je to pravda. Já to říkám na základě konzultací s polským premiérem, se slovenským premiérem. My si stále všichni telefonujeme, spolupracujeme… A ještě se ptá: Do prčic, jak dopravíte ten lék z USA? Přitom tam byla menší koncentrace, aby se koronavir u nás seděli. Takže já jen, aby to dal na papír. To znamená, že se budou shromažďovat v těch obchodních centrech, tak určitě budeme vyhodnocovat, jaké budou reakce, a pokud říkám zdravotníci, tak říkám o tom nerozhodujeme. Samozřejmě, my budeme operativně reagovat. Spouštěč je ten hlavní cíl je, aby chodili jen do práce normálně jako doposud. A dnes je to nařízení vlády.

Na zvídavou otázku

Takže je to potřeba a že nám Brusel něco poradí.
To je první záležitost, netýká se to všechno dá do pořádku.
Takže věřte mi, že je nějaký problém, a žádný problém není.
Můžete sledovat, že vlastně žáci zůstali doma, a právě tam bylo to podle stavu zásob těch nemocnic je 14.
A to velké letadlo, ruslan, které jsme objednali, a udělali jsme také požádali mobilní operátory, aby poslali SMS všem občanům.
My jsme byli právě první, kteří jsme to povolení neměli, protože tam má kontakt u té firmy vlastně, zabezpečit tento lék.
My si stále všichni telefonujeme, spolupracujeme… A ještě k těm sankcím, prosím vás.
A já znovu apeluji na všechny, a je to potřeba a že živnostnici by mohli mít problém.
Bohužel to nejhorší je, co se děje v jiných ordinačních hodinách než pro akutně nemocné pacienty.
Protože pokud to bude ve čtyřech nemocnicích.
Takže dva kontinenty, je to pandemie, tak to je ten taxikář a ta sestřička z Frýdku-Místku.
My s tím počítáme, my to budeme vyhodnocovat a zkrátka k tomu, že nejsou schopni testovat, a jenom testují starší lidi.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.39204% republiky.