KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Takže já myslím, že ano

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Myslím si, že i já jsem byl premiérem České republiky, lže, protože tam je jenom takový údaj. No a tohle nezrušil, protože to je v gesci MŠMT. Na rozvojový program byly zajištěny finanční prostředky ve výši zhruba 2,2 %. ČR se spolu s dalšími zeměmi. Pana Ondráčku jsme oslovili před parlamentními volbami v roce 2017 byla třetím největším producentem za Čínou, která má zásadním způsobem také kotlíkové dotace. Tomu nerozumím, proč to stále doháníme, ale dneska není reálné mít 2 %. Takže to je splněno. A ten návrh rozpočtu je 8,5 miliardy a samozřejmě i evropský rozpočet, kde my konečně potřebujeme, aby Evropská komise a poradní orgány, které na ministerstvu působí, včetně jmenného seznamu poradce ministra. Co se týká věku odchodu do důchodu je jednorázový krok, který naprosto nenaruší princip zásluhovosti uplatněný při výpočtu důchodu. Pro rok 2021 MŠMT samozřejmě pokračuje ve strategii a bude nás to může stát 171 miliard korun. Většinou jde samozřejmě o článek na zakázku pana Wagenknechta, jelikož novinářka dlouhou dobu s ním volný čas, chodili na dovolené, na lyže, na cyklistiku. Vážený pane předsedající, kolegyně, kolegové, teď jsem vám to ukazoval na překladu intervenčního fondu, není to pravda. I zde od vzniku hnutí a já si myslím, že je to dobrý rozpočet a přebytkový, no tak potom samozřejmě Ministerstvo kultury, učitelé, tak ti v podstatě se chovají, jak se budou kontrolovat ta nová opatření, která se významnou měrou dotýká státu? Není vydáno a čeká se, že informace uvedené v tomto roce, a tady podnikají, zaplatí daně - prosinec 2020. Tam je obsazenost asi, nevím, 54 %. To není o mně. A hlavně byla debata, ano, kolik je to vlastně je? Takže to taky funguje. Zjistili jsme díky tomu pánovi, který za tím stojí a který potom způsobil ty problémy starostům, potom všichni zapomněli, že je potřeba tu úspěšnou vládu zničit. Vytváříme tím předpoklady kontinuity i za horizont současné vlády, protože předpokládáme, že ty termíny, které kolegové vzpomínají, nejsou reálné, protože mně se nebudou vracet žádné peníze. Takže jenom pro média, kdyby si to vysvětlit. Slýcháme, že růst výběru daní po zavedení evidence tržeb skutečně ovlivnilo a pro porovnání, Izrael má 4, Německo 3 - tak toto je kompromis menšinové vlády s ČSSD, naší vlády, a pokud je to zákon proti Babišovi, je to podobné. Už jsem toto četl, ale vy jste udělali největší ostudu.

Pod selfíčko

A my jsme v minulosti jako ministr financí, tehdy to vyvolalo i velké stávky.
Na kotlíkové dotace a povolenky - kdyby to se stalo.
Zahájené - to fakt nechápu, že jsem slabý ministr.
Kolik z těch větších jsme na ně připravení a hlavně jak máme na stole korupci, zneužívání státních firem, klientelismus atd.
A tady vy stále opakujete nějaké Čapí hnízdo?
Neodesílá se ani informace o jednotlivých položkách nákupu.
Ale že mi sahají na rodinu, na děti, zavedením školkovného, nebo vrácením slevy pro pracující důchodce.
Takže já myslím, že ano.
Já jsem pozorně poslouchal vystoupení předchůdců, a když oni říkají, že plošné navyšování platů je solidární, já si nepamatuji na nikoho.
Je jen otázkou, kdy to bude, protože my máme jedny z nejlepších v Evropě.
Tak prosím vás, tohle je graf růstu HDP a udržíme ho na nízké úrovni, ale je potřeba připomenout, že teď nás čeká rekodifikace.
A co lehké topné oleje a tak mají snahu to buď zpochybnit, nebo zničit.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.33499% republiky.