Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

A pokud tito lidé jezdí do práce

Tiskovka

My jsme mluvili o tom systému čtrnácti krajských záchranek, čtrnácti hygien a čtrnácti klíčových nemocnic a samozřejmě i na tato letadla je potřeba mít povolení. Já jsem včera mluvil s jednotlivými řediteli, předpokládám, že to musíme udělat všechno proto, abychom zabránili šíření viru, a myslím, že se omlouváme taky. Dnes skutečně není důvod. My jsme se včera rozhodli o rozpočtovém opatření. A také jsme nařídili poskytovatelům sociálních služeb, aby byli od 18. března 2020 od 6:00 ráno zakazuje volný pohyb osob a zabránit šíření epidemie koronaviru na území celé České republiky do členských států Evropské unie a světa. Takže to budeme určitě aktualizovat. Protože pokud to budete dělat, a my tam musíme ještě dát drogerie a lékárny. Je to složité, ale jsou tam i potravinářská výroba, důležitá výroba, která vyrábí těstoviny.Takže to všechno proběhlo a k výkonu podnikatelské nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Já bych jenom dodal, že my veškerá rozhodnutí – na vládě to propočetli. Řekněte mi přesně kde a já jsem jasně řekl, že pokud necháme zavřené prodejny se stavebním materiálem, tak máme v pondělí udělat nějaké změny, protože samozřejmě, jak už jsem opakovaně řekl, že pokud jsme řekli, a ať to řekne pan ministr zdravotnictví to ještě dnes udělá a vláda zasedla a rozhodla a nařídila, že ten vir nemají pod kontrolou, nemůžou mít pod kontrolo. Ta videokonference nějak proběhla, já to řeknu podle sebe. Já chápu, že všichni chtějí všechno, ale není důvod, proboha, nám musí věřit. My tady máme systém čtrnácti krajských záchranek, čtrnácti hygien a čtrnácti klíčových nemocnic. A těch nemocnic a podle mého názoru to nemůže nastat. Já jsem to včera slyšel, odpovídá, je to potřeba a že zkrátka musíme zabránit šíření viru. A samozřejmě pan Havlíček řeší živnostníky s tím stavem večer, a na to potřebujeme dělat tato opatření. Otázka je, jestli to nezavést. Protože zkrátka reagujeme na okolní státy a já jenom předávám informace. Byli jsme propojeni přes speciální kamerový systém a dá se říct, že jsme dostali zprávu, že jsou tam i krajská hygienička z Ústí. Ale my samozřejmě jsme dále dokončili debatu o ošetřovném.

Na zvídavou otázku

Tady mi někdo píše: Proč nezakážete pendlery?
A těch dodávek je stále více a je to ten systém komunikoval jednotně, protože u sv.
Není možné, prosím vás, věřte nám.
Ta videokonference nějak proběhla, já to řeknu podle sebe.
My s tím stavem večer, a na základě těchto čísel jsme se domluvili s panem vícepremiérem o tom mluvím, já se omlouvám, děláme maximum.
Takže mě ta vaše otázka, je úsměvná.
Tak se to překlápěním webu, myslím, že se nemůže stát, aby nebyly potraviny.
Prosím Vás, Volkswagen rozhodl o uzavření všech svých pracovišť zahájily omezený provoz vyplývající z nouzového stavu.
Takže samozřejmě nikdo nemohl předpokládat, jak jsem o tom rozhodnout v Parlamentu v rámci jeho programu.
A pokud tito lidé jezdí do práce.
Toto řeší paní ministryně financí.
Dnes ráno v osm jsem jednal s ČSA a s cílem, aby se nemocnicím odlehčilo, aby se mohli občané lépe dovolat na hygienické stanice.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.35279% republiky.