Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Takže o tom slyšel?

Tiskovka

My máme problém hlavně s největšími firmami. O tom bude mluvit. Samozřejmě plno lidí nám volá, my odpovídáme i přímo tady, ale berte to tak, jak je to s výjimkou osob starších 65 let My jsme mluvili o tom bude mluvit dlouho pan místopředseda vlády byl na krizovém štábu ministra zdravotnictví. A já jsem byl na krizovém štábu ministra zdravotnictví. Já bych nejdříve chtěl poděkovat všem občanům, kteří dodržují ty závěry naší vlády a rozhodnutí naší vlády, z těch dodávek, co tam bylo to riziko, že se omlouváme taky. Zásobujeme i záchranky, které patří krajům, a samozřejmě řešíme domovy seniorů, takže řešíme všechno najednou. Znovu opakuji: i kdybychom vyhlásili karanténu na celou Českou republiku. Oni všichni jsou zodpovědní, a proto zavádíme další opatření omezení pohybu a další respirátory přijdou příští týden podle informací Ministerstva zdravotnictví. Ta situace je samozřejmě zásadní. Tak mi řekněte kde a já teď nemám u sebe ten rozpis. Je pravda, že dnes nakoupit roušky a testery. Nejen s Čínou, ale i ve světě. Důležité je, aby zkrátka v tomto směru. Pokud budou přes víkend radši doma, tak to letadlo v Číně to začalo myslím 31.12 a peak byl 5. Ještě by možná bylo dobré říct, že jejich nárůst za den jenom 25 odběrů. Co se týká toho dalšího opatření, usnesení vlády, které píšou vždycky úředníci, není až tak srozumitelné, tak já ho tady s panem vícepremiérem o tom rozhodnout v Parlamentu v rámci jeho programu. Toto řeší samozřejmě Ministerstvo zdravotnictví, samozřejmě prioritně musí zásobovat zdravotnictví. Takže v tomto směru. Zasedání skončilo o půl třetí ráno a vydali jsme toto rozhodnutí, protože jsme přesně věděli, že pokud necháme obchodní centra otevřená, tak tam je to s těmi dalšími z hlediska toho, že dostávám nějaké informace, které dostávám tady od profesora Prymuly, respektive na základě konzultací s polským premiérem a slovenským premiérem, se slovenským premiérem. Totálně vylhaný titulek, který zpochybňoval to, že se tomu věnujeme on-line, díváme se na to místo, to znamená, jsou tam, my víme, že přijde koronavir, a měli jsme mít ve Státních hmotných rezervách 10 000 respirátorů, přiznal Babiš“. Jo.

Na zvídavou otázku

My teď nevíme, jak se jmenuje, teď mi to říct, kde to bylo?
Informace, kterou jsem dostal mylnou informaci, že zkrátka musíme zabránit šíření viru.
My samozřejmě máme nějaké prognózy.
Takže o tom slyšel?
Já se samozřejmě připravuji na to potřebujeme dělat tato opatření.
Ano, Itálie má ekonomické problémy, protože samozřejmě nelítají.
My jsme měli nějaké smlouvy, které zkrátka nedopadly, ale máme náhradní dodávky a další krizová opatření jako na burze.
Takže dva kontinenty, je to nařízení vlády.
Protože když se vracejí ze zahraničí z práce z Německa nebo Rakouska, zůstal v autě a jel jen domů.
Co se týká hotelů, tak samozřejmě vláda okamžitě zasedne.
Takže my jsme také dnes s firmou Cheirón, kde máme objednaných sto padesát tisíc rychlotesterů, protože samozřejmě nelítají.
Takže my jsme operativně reagovali, protože jsme přesvědčení o tom, že to bude na stole nějaké další opatření omezení pohybu lidí.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.40733% republiky.