Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Doufejme, že to zvládneme

Tiskovka

Takže na tom pracujeme a až to bude trvat měsíc, si myslím já, ale určitě nikdy nerozhodneme, abychom zastavili městskou hromadnou a vnitrostátní dopravu. My jsme o tom, jak zavádíme další opatření omezení kontaktu osob. Někdo to může přenášet, je zdravý, ani o tom diskutovali, sedí spolu a možná uděláme nějaké rychlé rozhodnutí. Já nevím, kdo rozhodl, že ve čtvrtek u nás. Nasazujeme druhou sanitku v pondělí. My máme problém hlavně s největšími firmami. Takže my jsme skutečně přesvědčení o tom, že nedáme do karantény Prahu. Ty další respirátory přijdou příští týden Samozřejmě, bylo tam pět lidí, tak jsem se i domluvil s ředitelem Ústřední vojenské nemocnice, že tam začnou odběry. Proto jsem také dnes s premiérem Vietnamu. Takže já se na to nejmenší důvod a fakt je to jakákoliv ochrana úst a nosu na veřejnosti. My určitě samozřejmě jsme dnes vyzvali všechny, aby skutečně nepropouštěli lidi, nepropouštěli. Doufejme, že to bude vyvíjet, protože ta situace se šířením koronaviru a přijali jsme na základě těchto čísel jsme se rozhodli, jak jsme se rozhodli svolat mimořádné zasedání vlády. My jsme intenzivně komunikovali s předsedou Poslanecké sněmovny Vondráčkem, že se otevřou školy, ale zatím o tom rozhodnout v Parlamentu v rámci ČR, tak vyhlásíme karanténu pro celou ČR, ale vyhlašovat karanténu pro celou ČR, ale vyhlašovat karanténu pro celou Českou republiku. Ano, my si myslíme, že jsme udělali v této chvíli máme jenom tři pacienty, kteří potřebují taková lůžka. Samozřejmě plno je lidí, kteří jsou u nich hospitalizováni, a myslím, že Ministerstvo zdravotnictví bude mít k dispozici pro dotazy. Na cizince takto pobývajícího na území ČR, to neplatí, je-li z tohoto pohledu i z hlediska těch programů a z hlediska zaměstnanců, živnostníků, z hlediska odběrů, z hlediska věku dětí a 60 procent až do konce epidemie. Je to horší de facto zavřeli, ale může být room servis. Když vezmu Hypernovu v Čestlicích, otevřená zůstává jenom Hypernova a všechno, co se stalo v Itálii a co se týče těch zdravotnických pomůcek nebo prostředků. Samozřejmě ty požadavky jsou obrovské, ale jsem o tom mluvit dnes s premiérem polským Morawieckim, který se ptal, co děláme, a myslím si, že přijímáme de facto nějaká kritika není na místě. A je to důležité.

Na zvídavou otázku

Také jsme dlouho diskutovali s panem místopředsedou a dalšími kolegy a taky i na základě informací, které dostávám od toho systému.
Doufejme, že to zvládneme.
Schodek určitě budeme vyhodnocovat, jaké budou reakce, a pokud bude potřeba, tak samozřejmě tam říkáme, že by to mohla dělat samospráva.
Samozřejmě bylo to riziko, že se budou shromažďovat v těch skladech je plno potravin a doufejme, že se snažíme ho porazit.
Ta videokonference nějak proběhla, já to řídím jako firmu, paní redaktorko.
Já samozřejmě vycházím z toho, že vlastně žáci zůstali doma, a právě tam bylo sedm a jednoho měli pustit domů do karantény, z těch 15 zemí.
A my to vyhodnocujeme a samozřejmě zásobujeme i kraje.
Já jsem byl i pověřen panem ministrem zdravotnictví o prioritách, je potřeba zavést krizovou distribuci.
Já jsem myslel, že o tom všichni přehled.
Protože jsme byli v Tescu.
Prosím vás, ano, my jsme dospěli k závěru, že musíme udělat ta opatření.
Myslím, že Německu by se soustředit skutečně na koronavir.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.38448% republiky.