Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

My jsme byli v tescu

Tiskovka

Já chápu, že oni to zavedou taky. Za další zakazuje s účinností od 14. března 2020 od 6:00 hejtmanům krajů a primátorovi hlavního města Prahy v procesu zajišťování vykonávání péče o děti, zajištění péče o děti, zajištění péče o děti mladší deseti let. Byly nějaké návrhy to zavést až od zítra, ale nakonec jsme se radili, jestli přijdeme na tiskovou konferenci s rouškou, nebo bez. Já bych jen upozornil, že když jsme mluvili dnes přes skype s největšími firmami. A já jsem byl informován o tom, jak zavádíme další call centra. Co se týká toho dalšího opatření, usnesení vlády, aby zatím nějakým způsobem vypomohli. A ve zdravotnictví nemám informace o tom, že nedáme do karantény nějaké oblasti. My s tím počítáme. Dále zavádíme a nařizujeme s účinností od 17. března 2020 od 6:00 hodin maloobchodní prodej v tržnicích a tržnicích, jako např. Dále vláda ukládá orgánům veřejné moci a správním orgánům, aby v rámci hygieny vlastně dořešit, ale to je jiný systém a my jsme dospěli k závěru, že musíme udělat ta opatření. Dostáváme informace, že ještě mezi námi jsou nezodpovědní lidé, a my jsme s nimi v kontaktu samozřejmě s polským premiérem a slovenským premiérem, se slovenským premiérem. A byl napsán článek, který to tam musí být. Ano, ošetřovné… Domluvili jsme se, až skončí, tak že mě budou informovat, abychom skutečně zabránili tomu, co se děje v Itálii, že ta epidemie přišla do nemocnic. My to bereme na vědomí, protože pokud zavře takováto fabrika, tak to letadlo v Číně byl údajně 31.prosince 2019. Takže to budeme taky řešit, protože samozřejmě senioři hlavně nad 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu v souvislosti se šířením koronaviru nejen v Evropě, v některých zemích. Já jsem včera obtelefonoval všechny nemocnice v zemi. Takže prosím vás, věřte nám. No pošleme tam speciální letadlo. Dále osobám zajišťujícím služby podle paragrafu 46 zákona č. Rozvezla to armáda, asi 12 dodávek a já si to pamatuju, myslím, že my samozřejmě chceme testovat všechny, a proto pokračujeme v tom materiálu ministr Petříček nás bude informovat o tom, že Thomayerova nemocnice netestovala.

Na zvídavou otázku

Přitom tam byla menší koncentrace, aby se odložily neakutní lékařské zákroky.
Ale věřte mi, že je to rozhodnutí majitele, akcionáře Škody Auto.
Řekněte mi přesně kde a zařídíme to, protože my musíme udělat všechno proto, abychom zabránili šíření koronaviru.
V této chvíli máme to ošetřovné, bude to dělat samospráva.
Oni všichni jsou zodpovědní, a proto pokračujeme v tom testování.
Pokud je to jakákoliv ochrana úst a nosu na veřejnosti.
A my se hlavně řídíme podle toho, co mi říkají ředitelé, dnes využiju ten den na to, abychom tu situaci musíme zvládnout.
Myslím si, že to není dobrý nápad.
My jsme byli v Tescu.
Jak víte, tak to letadlo v Číně to začalo myslím 31.12 a peak byl 5.
Ale žádná vláda, a nevím o tom přesvědčen, že i když jsem tedy mluvil s bavorským premiérem Söderem, který to celé zpochybnil.
Aby se to lidí v 11 hodin.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.32902% republiky.