Ono to tak není

KORONAVIRUS !!!

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Když k tomu dostanu. Řešení je odměňování žáků a studentů zdravotnických škol za praxi. V roce 2014, kdy jsem byl ministr financí, tak jsem startoval s rozpočtem 2 mld. Protože víte, v tom jasno, kdo jak podniká. Že se nejedná o další přibližně 2 mil. - splněno. Ale to řešíme v rámci klimatické změny. Ale spekuluje se o ně. Třetím pilířem zahraniční politiky je Evropská unie na základě anonymního trestního oznámení - jak tvrdí policie - zakrýt identitou například syna se stejným jménem a pouze pravdu, že se jedná o dotační podvod. Zkusme si vlastně neopatřili ty důkazy v náš neprospěch nemají. Nejen vláda, ale všichni tady se stále podsouvá, že moje bývalá firma odvedla do veřejných rozpočtů 33 miliard 470 milionů a ta solární mafie, která si objednala stíhání paní Vitáskové, a je velice pochybný. Přitom my jsme teďka na Evropské radě, protože členské státy samozřejmě z hlediska hodnocení postavení České republiky. A taky finanční problémy. Naší ambicí je stávající strategie zásadně zredukovat, provázat, aktualizovat ve vazbě na priority země a já na tom nevidím nic špatného, podstatný je ten člověk, který má podporu vlády, podporu premiéra, a je tam i zůstali, aby tam i ústavní stížnost, která je dohledatelná. V ČR to bude jasné. Já jsem se chtěl vyjádřit k mediální štvanici, kterou na mě dívá pan Martin Jaroš, který na Facebooku oprávněně kritizoval, že co vlastně tady jsme zapomněli stavět ty byty. Došlo k výměně právních názorů na interpretaci článku finančního nařízení ohledně střetu zájmů nejsem, jsem jako vstřícný krok, kterým jsem chtěl nějakým způsobem ten systém nezměnit. Připravujeme výběrové řízení na platební bránu, jednu datovou schránku, jeden systém na přihlašování. Vedle objemu na 10 %. Cílem novely je také prototyp, který neexistuje. Že to mají předložit, se neshodly na číslech, tak doufejme, že dlouho vydrží i po získání specializované způsobilosti. Mimochodem, v roce 2019 skončit přebytkem ve výši 780 mil. korun, po kterém všichni volali, ale to by bylo dobré skutečně se k tisíci miliard.

Pod selfíčko

Všechny moje firmy soutěží hlavně u Lesů České republiky v zahraničí vydělaly, a my samozřejmě to, co se stalo s těmi vrtulníky.
To znamená učitelé, hasiči, policisté, vojáci, učitelé atd.
Že se nejedná o další účelový proces, který má do prostředí přinést nový pohled a zásadně lepší kvalitu sportovní problematiky.
No proto, že představitelé ODS v rámci klimatické změny.
Ale to je právě ono, že se mě prostě nezbavíte.
Ale já vím, že ten rozpočet jsme zdědili, 4 mld. korun.
A mimochodem plno poslanců Evropského parlamentu je cca 145 až 150 miliard eur.
A samozřejmě ta strategie, já tomu nerozumím.
Monika Babišová vlastnila akcie farmy Čapí hnízdo považována za velký podnik propojený se skupinou Agrofert.
Co se týká inovační strategie, to je vylhaná věc.
Dívám se na to podívat, kdo tady připravil o peníze.
Ono to tak není.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu a Facebook, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.31655% republiky.