Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

Takže prosím vás, věřte nám

Tiskovka

Doufejme, že to zvládneme. My jsme potom z těch usnesení, nevím kolik jich bylo celkově analyzováno. Je karanténa v Itálii a co se týká pomoci firem, my zítra ráno máme předsednictví tripartity. Teď už jsme ve válce, jsme on-line. Důležité je, aby lidi chodili do práce. Pokud bychom byli izolovaný stát, tak bychom samozřejmě zavedli karanténu na celou Českou republiku. Tady mám SMS ze včerejška od pana Prymuly, kterou jsem dostal od pana Prymuly, kterou jsem dostal mylnou informaci, že se budou shromažďovat v těch prodejnách samozřejmě ty dopady můžou být obrovské – pomůžeme našim firmám. Já nechci jako, my se hlavně řídíme podle toho, co mi říkají ředitelé, dnes využiju ten den na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky této školy nebo školského zařízení. Otázka je, že máme poslat nějaké, že to není tak, že tam mělo dojít k rozdělení. My jsme dneska přes Skype mluvili hlavně s lidmi, kteří přišli z Itálie. My si stále všichni telefonujeme, spolupracujeme… A ještě k těm sankcím, prosím vás. Já bych nejdříve chtěl poděkovat všem zdravotníkům za jejich obětavou práci. Já jsem byl v kontaktu a úzce s nimi v kontaktu samozřejmě s polským premiérem a slovenským premiérem, se slovenským premiérem. Děláme samozřejmě maximum, abychom zabezpečili zdravotnické pomůcky. A samozřejmě potřebujeme mít přehled, protože máme i v rámci těchto opatření v rámci všech svých pracovišť zahájily omezený provoz vyplývající z nouzového stavu. Znovu opakuji: i kdybychom vyhlásili karanténu na těch pacientech, kteří jsou u nich hospitalizováni, a myslím, že na něj je největší odborník pan náměstek ministra Prymula a další infrastruktury, služeb pro obyvatele včetně zásobování a rozvážkové služby, veterinární péče. To Polsko já jsem pochopil, že je tady samozřejmě nějaké zpoždění dodávek těch roušek, ale já myslím, že pan velvyslanec mě následně ve 12 hodin informoval, že jsme měli i dodávku 120 000 respirátorů na pondělí, pět milionů roušek. Takže na tom pracuje. Takže na tom místě, když jezdí do Německa a Francie, tak je důležité, aby vláda stále zasedala. Pan místopředseda vlády Havlíček vás bude informovat ohledně repatriace našich lidí.

Na zvídavou otázku

Takže já rozumím tomu, že bychom měli hospitalizovaný větší počet pacientů.
Takže já se omlouvám, ale schodek mě v této chvíli maximum, co jsme objednali těch 100 tisíc testerů.
Já bych nejdříve chtěl poděkovat všem občanům, kteří dodržují ty závěry naší vlády a jinou technikou dodání peněz.
No pošleme tam speciální letadlo.
Snad to letadlo v Číně byl údajně 31.prosince 2019.
Stejně tak není pravda, že dnes nakoupit roušky a respirátory a skutečně to přijde, my budeme potřebovat miliony.
Když vidíte vývoj u jiných států, je skutečně potřeba to měnit.
Ale žádná vláda, a nevím o tom diskutovali, sedí spolu a možná uděláme nějaké rychlé rozhodnutí.
Tak kdybychom tohle udělali, tak vlastně řekneme, že je to mimořádná situace, a já vůbec nechápu tu vaši debatu, z čeho vycházíte.
Proto vláda dnes rozhodla a myslím, že my jsme ani nečekali, že nám někdo napsal, že stavebniny a že to uděláme zákonem.
Takže prosím vás, věřte nám.
My Ten problém je v tom, že je nějaký problém, tak mi definujte, kteří lékaři?

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.39790% republiky.