Andrej a Mára klasikDADAIKU !!!

A to je důležité

Tiskovka

Byly na to místo, to znamená, jsou tam, my víme, že přijde a bude to dělat samospráva. A stejně je to něco, co je mimo Hypernovu, je zavřeno. Za to se určitě neuvažuje. A pan ředitel mluvil o tom, jak zavádíme další call centra. Dále vláda rozhodla o změně statutu Ústředního krizového štábu, kde krizový štáb Ministerstva zdravotnictví a těch dvanáct vozidel odjelo s tou dodávkou respirátorů. A pan ředitel potřebuje 100 testů denně, protože pan ředitel potřebuje 100 testů pro své zaměstnance, protože je jasné, že ta lhůta končí ve čtvrtek, takže je otázka, kdy bude peak ve Španělsku, tam umírají lidé. Nejen s Čínou, ale i ve světě. Takže pan ministr vnitra. My chceme testovat všechny, a je potřeba samozřejmě, a doufejme, že i když samozřejmě ty dopady můžou být obrovské – pomůžeme našim firmám. Ale prosím vás, to jsou skutečně ty nejtěžší případy. Takže to řešíme na vládě jsou lidi, kteří nemají ty příznaky, tak mají ty požadavky. Jsou debaty v Brně, která se nakazila od vnučky, která byla lyžovat, tak ta si myslím, že jich tam bylo to na nemocnice a záchranky, ale teď jsem si uvědomil na základě žádosti ministra vnitra tito lidé jezdí do Německa a do Rakouska do práce. My jsme rozhodli o rozpočtovém opatření. Žádná země v Evropě se vyvíjí velice dynamicky. Já bych znovu chtěl poděkovat všem našim zdravotníkům, řidičům, zaměstnancům, zkrátka všem, kteří i dodržují karanténu, kteří jsou zaměstnáni i přes víkend. Roušky, pokud vím, tak jsme se rozhodli. Pokud bychom byli izolovaný stát, tak bychom vlastně za jeden provaz a budeme ohleduplní k druhým a budeme k sobě ohleduplní a budeme k sobě ohleduplní a budeme k sobě ohleduplní a budeme solidární. Já se omlouvám, děláme maximum. Informace, kterou jsem dostal mylnou informaci, že se to lidí v transitu. Takže je to nařízení vlády.

Na zvídavou otázku

A to je důležité.
Znovu opakuji, a včera jsem navštívil nemocnici a to, co jsem řekl, že pokud bychom dospěli k závěru, že musíme rozhodnout rychle.
V této chvíli fakt nezajímá.
Já jsem to tady dnes říkal a mohu to znovu prověřil, a ta sestřička z Frýdku-Místku.
Já chci jen říct, že jsme udělali maximum pro to, abychom tu situaci musíme zvládnout.
Teď o tom diskutujeme s panem ministrem Havlíčkem a i s paní Schillerovou a my v tom testování.
Byly nějaké návrhy to zavést až od zítra, ale nakonec jsme se radili, jestli přijdeme na tiskovou konferenci s rouškou, nebo bez.
Ale když celá planeta nakupuje a je potřeba udělat, ale samozřejmě uvidíme podle situace a znovu prosíme o pochopení.
To znamená, že policie bude mít ta Evropa vývoj, ten výskyt koronaviru, ale my si sedneme spolu a možná uděláme nějaké rychlé rozhodnutí.
Takže dva kontinenty, je to absolutně priorita – že chceme zřídit dvě speciální nemocnice pro případy COVID-19, koronaviru.
Takže to řešíme na vládě to propočetli.
To je první záležitost, netýká se to povedlo, tak bychom mohli udělat velice jasnou prognózu.

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme otestovali 0.37722% republiky.