KORONAVIRUSYDADAIKU !!!

Co ti dva reportéři?

Namíchejte si poměr Andreje a Máry dle vastních představ. V krajních polohách jsou sami sebou.

Kamkoliv

Máme 2,6 mil. důchodců a my jsme vyhráli šesté volby sedm let od vzniku hnutí a hlavně KDU-ČSL, například, ale i pacientům a urychlí sdílení dat. Takže ve spise není jediný přímý ani nepřímý důkaz o tom, co naše předsednictví Evropské unii jsme na 1,1, ano? Já pořád slyším, že rozděluji společnost, ale já to vždy takzvaný on-line model, který je asi napojen online na Evropskou komisi, aby nám v roce 2020 půjde do vědy 58 mld. korun ročně do rozpočtů krajů. A pokud si svůj názor na mě. To pojišťovnám umožní lépe zajistit dostupnost péče pro pacienty s duševními problémy. Pravomoc likvidovat ilegální hazard získala v lednu 2014 a Česká republika. Největší lež celé kampaně je, že já jsem je několikrát vyzýval, že my máme nejvíc leteckých spojení s Čínou. Klíčovým opatřením ke snížení emisí bude i národní investiční plán. Po velmi předběžném prozkoumání dokumentů, které vznikly až několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a připravil horníky o byty, neboť ten je dvakrát u nás investovat do další dráhy a terminálu, má to být stoprocentní dcera ČEZu? Když tam mají i limit. Hrozbu pro klima tedy představuje především laxní přístup zemí světa, jako je kardiologie, neurologie, a dalších, z toho nebyli v totální depresi. . U Ministerstva životního prostředí, MMR a Ministerstva obrany. Další výhodou je on-line přenos dat, který znamená, že v době, kdy byl Kalousek jen krátce politikem. Vzpomeňte si ještě, jakým titulkem byla uvedena celá ta reportáž v pondělí na vládě a já jsem nějaký problém. Nebo stejné je to lex Babiš, je to Babišova řepka. Částka se může změnit, ale to asi zapomněl hned po revoluci. Vždyť to je úplně jasné. Proč to někdo napsal? Od září 2018 slevu 75 % z hrubé mzdy. A pro pana poslance Gazdíka ubezpečit, že jej postavíme za těch deset let.

Pod selfíčko

Tak já jsem postupoval podle českého zákona.
Musíme ještě přesvědčit dvě členské země, protože zatím se takto chováte.
Kromě toho jsme připravili velice dobrý rozpočet a rozpočtový výhled, no tak potěš pánbůh, když toto je skutečně chceme do roku 2017.
Mám proto pocit, že od rána do večera média krmila občany dezinformací, že Česká republika přišla o 800 mil., nenávratně.
Takže samozřejmě je potřeba si uvědomit, že ve střetu zájmů v Německu a v šest odpoledne odešli.
2001 - zahájeno nula, 2013 - 31 802.
Ty my určitě budeme pokračovat dál.
Co ti dva reportéři?
Proto taky říkáme, že pokud úřad OLAF vyvodil konečné závěry z krajských voleb.
Veškeré jejich přístupy do systému zdravotní péče.
Máme tam funkční notifikace, takže dostanete zprávu, že Evropský úřad proti podvodům s daněmi, a myslím, že všude na světě je trend opačný.
Z hlediska investic jsme připravili Národní investiční fond, to znamená deset let, 1 927 mld. korun!

[ oblibovat ]
text psp.cz, Hlídač Státu, prgačina starenka L.P. MMXX
Už jsme vytunelovali 0.34537% republiky.